0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-35 %
Mayitr Дрвена Рачка Кожа Sharpeners DIY Дома Кујнски Ножеви Додаток Острат Strop рачно изработени Жилети Полирање Одбор Алатка

Mayitr Дрвена Рачка Кожа Sharpeners DIY Дома Кујнски Ножеви Додаток Острат Strop рачно изработени Жилети Полирање Одбор Алатка

DEN 146.00
DEN 224.16
Това е достапна

Количина на стоки


CT0000324
Спецификација :
Бренд нови
Материјал : дрво
Големина : прибл. 28 x 4.2 cm
Боја : како на сликата покажува
Едната страна е мазна stropping површина, друга страна е груба месо (велур)
Дрво се справи со кожа острат strop е полесен за употреба
Тоа трае помалку простор
Како да го користите :
Бришење на месо страна на кожа и повлечете го ножот низ површината на станот неколку пати. Ножеви за bevel работ, камшици на двете страни на ножот. Префрлат страни мазна кожа strop да се отстрани соединенија и заврши рабови.
Пакет се вклучени :
1pc x острат strop
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-2cm грешки поради прирачник за мерење
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Основните својства

сертификација:
CE / ЕУ
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
Mayitr
Број На Модел На:
острат strop
Тип:
Sharpeners
Метал Тип:
Никој

Додатоци на производот