0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-25 %
Симпатична Љубов Срце облик на Украсите Пиење Чаша Капак ФДУ Силикони со Лажица Носителот Анти-прашина Сад Покрие Купот на Заптивки за Стакло Чаши

Симпатична Љубов Срце облик на Украсите Пиење Чаша Капак ФДУ Силикони со Лажица Носителот Анти-прашина Сад Покрие Купот на Заптивки за Стакло Чаши

DEN 37.00
DEN 49.44
Това е достапна

Количина на стоки


Спецификации :
(1). Материјал : силикон
(2). Димензии(прибл.) : околу 10см/3.94 во
(3). Боја : зелена, сина, розова, бела, жолта,виолетова
(4). Температурата опсег : -40 ℃ -230 ℃
Карактеристики : прашина печат силикони капак за купот, керамичка чаша, чаша маска,кригла опфаќа, стакло фоки
Мерки на претпазливост :
(1). Може да се загрева со микробранова, не ги надминуваат максимално топлина-отпор температура
(2). Печат со dustproof функција, но не може да се печат работи за долго време
Пакување листа : 1 x силикони првенство капак (не се вклучуваат во купот)
Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка, Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.
Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако има било каков проблем, ве молиме порака мене.
Ние само брод потврдените адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.
Сите нарачки ќе биде предаден во рамките на 1-4 дена по исплата потврда.
На пратката од страна на Кина Пост Воздух Пошта е за стоки подолу 2kg.Генерално, тоа ќе потрае 25-45 работни дена(во некои земји може да биде многу подолго).
Ако ви треба добра итно, ве молиме контактирајте со нас и да платат за DHL/Федекс/Aramex итн.
1. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
2. Ветивме 60 дена да пристигне за да повеќето земји и 90 дена да Бразил, ве молиме да не се отвори спорот до купувачот заштитата завршува ако не сте ја примите вашата цел.
3. Било кој квалитет на proble, ве молиме прво контактирајте со нас пред да се отвори спорот, ние ќе ви ги даде најдобрите решенија.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Основните својства

Бродови Од:
Кина
Број На Модел На:
купот на капакот
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
AIHOME
Тип На Објект:
Капаци
Функција:
куп маска
materail:
храна одделение силиконски
feature2:
Силиконски купот на капакот
Feature3:
спречување прашина и инсекти
Feature4:
сад капак
Обликот:
љубов на топлина
feature5:
прашина-доказ купот на капакот
боја:
виолетова,сина,портокалова,розова

Додатоци на производот