0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-17 %
1000ML Спорт Шише за Вода за Пиење Вода За Шишиња Мојот Вода Чај BPA FREE botella де agua Преносни Простор Велосипед возење Велосипед Shaker

1000ML Спорт Шише за Вода за Пиење Вода За Шишиња Мојот Вода Чај BPA FREE botella де agua Преносни Простор Велосипед возење Велосипед Shaker

DEN 872.00
DEN 1050.72
Това е достапна

Количина на стоки


Добредојдовте на мојот soter
Карактеристики
Нови материјали и еко-пријателски складирање без BPA Free
Безбедна за луѓето & средина , Ова шише со компас добро за пешачење возење велосипед отворено кампување и така натаму
Спреј совршена комбинација со пијалок. Отпорни на слем купот на телото е храна одделение поликарбонат. Нека веќе нема топла ова лето,
имајќи хидрирани за време на повеќето активности.
Опис :
Материјал : ПП+PC+Силикони
Бруто Тежина(за) : 169g
Капацитет : 1000ml и 600ml
Големина(за) : 7cm x28m
Пакет Се Вклучени :
1* Шише За Вода

Основните својства

Капацитет:
1000ml
Drinkware Тип:
Шишиња Со Вода
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Применливи Луѓе:
Возрасни лица
Отворено Активност:
Пешачење
Вода Да Тече, Метод:
Слама Тип
Стил:
Отворено
Анти-корозија Слој:
Не Се Опремени Да Се
Обликот:
Со Јаже
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
LYYHQ
Шише За Вода Тип:
литургија
Шише Устата:
1
Во Врела Вода:
Не Е Применливо
Термо Изведба:
Никој
Снабдување Тип:
Во Акционерско Предмети
Број На Модел На:
шише за вода
Пластични Тип:
PC
Производот Категорија:
шише за вода
реден број:
Шишиња
Стил:
првенство
Материјал:
PC
Обликот:
Botella де agua

Додатоци на производот