0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-48 %
3L Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик Свирка Литургија Топла Продажба Кујнски Алатки Тенџере Бесплатен Превозот

3L Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик Свирка Литургија Топла Продажба Кујнски Алатки Тенџере Бесплатен Превозот

DEN 1064.00
DEN 2045.76
Това е достапна

Количина на стоки


Материјал : Нерѓосувачки челик
Капацитет : 3 L(Ова е за капацитет ,не се точни податоци)
Боја : Сребрена
1 : за Германија клиенти
ве молиме кажете ни ја вашата EORI број ако сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ . Без нив, ние може само со DHL, Хонг Конг пост или Кина Пост !
2 : на руски клиенти
ве молиме оставете ги вашите име и презиме ( најмалку 3 зборовите ) , вклучувајќи име, средно име и презиме, инаку руската Пост ќе не ослободува парцели и да се врати во Кина !
3 : да се Бразилецот клиенти
ако сакате да брод од страна на Fed Ex, DHL, ТНТ, UPS-от, ве молиме да ми кажете вашиот даночен број ( CPF или CNPJ ). Без тоа, царинската ќе се врати стоката во Кина .
4 : да Украина, Белорусија клиенти
Ако изберете да брод од страна на Кина Пост( а особено Украина, Белорусија ), ве молиме почекајте трпеливо, тоа е малку бавен, барем ќе трае околу 30 дена .
5 : за клиенти од Јужна Америка
ако имате даночен број ( како што Аргентина, Перу, Колумбија ,итн) , тоа ќе го намали многу проблеми со царината.

Основните својства

Капацитет:
3.0 L
Drinkware Тип:
Шишиња Со Вода
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Број На Модел На:
207
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Стил:
Краток
Вода Да Тече, Метод:
Директни Пиење
Бренд Име:
ShangSuRenPin
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Drinkware Тип:
Шишиња Со Вода
Тип:
Вода Kettles

Додатоци на производот