0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-50 %
400&560ml Преносни Матирано Шише за Вода Квалитетни Протеини Shaker Течење Доказ Велосипед Кампување Пластични BPA Free Пијат Спорт Мојот Шише

400&560ml Преносни Матирано Шише за Вода Квалитетни Протеини Shaker Течење Доказ Велосипед Кампување Пластични BPA Free Пијат Спорт Мојот Шише

DEN 282.00
DEN 563.04
Това е достапна

Количина на стоки


Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress како што Alipay,кредитни картички и така натаму.
Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.Да се заштити
вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна на Alibaba,и не ќе биде објавен на
нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
Објектот ќе биде предаден во рок од 3-5 дена по целосната уплата.
Ние брод во светот со рамна стапка на превозот од Кина Пост Воздухот,Ali Express Стандард на Превозот. Ова
меѓународниот поредок може да потрае подолго за да се дојде,Нормално на shippment на светот се користи за да се
земете 15 до 40 работни дена.(во зависност од царинските и времето како што се
Божиќ пошта одложувања и сл.).
Ние, исто така може да обезбеди изразат пост од страна на EMS,UPS-от,DHL,Fedex.Цената е повисока од стандардните
поштарина.Ако сакате пост со Брзи класа логистика, ве молиме контактирајте со нас.
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме
за да се остави позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе
ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Основните својства

Капацитет:
400ml, 560ml
Drinkware Тип:
Шишиња Со Вода
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Применливи Луѓе:
Возрасни лица
Стил:
Креативните
Отворено Активност:
Турнеја
Обликот:
Со Јаже
Број На Модел На:
bottle001
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Материјал:
Пластични
Анти-корозија Слој:
Опремени
Пластични Тип:
PP
Во Врела Вода:
Применливи
Шише Устата:
Мазна Широка уста
Вода Да Тече, Метод:
Директни Пиење
Термо Изведба:
Никој
Снабдување Тип:
Во Акционерско Предмети
Бренд Име:
querida
Име:
Спортски бие капа матирано стакло
Големина:
23 * 6.3cm / 17.5 * 6.3cm
боја:
зелено / сино / розова / сива / виолетова
Материјал:
pc
Капацитет:
400ml / 560ml
Стил:
едноставен и свежо
Процесот:
Преносни
Тип:
Пластични шише за вода / простор првенство
Features1:
Ладно и топлина температурни промени
Features2:
Отпорни На Корозија

Додатоци на производот