0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
За 13-15 Мерцедес Бенц GLK200 GLK260 GLK300 Абажур Headlmp Школка Светлата Транспарентен Маска Поклопецот на Леќите 2 ПАРЧИЊА

За 13-15 Мерцедес Бенц GLK200 GLK260 GLK300 Абажур Headlmp Школка Светлата Транспарентен Маска Поклопецот на Леќите 2 ПАРЧИЊА

DEN 4080.00
Това е достапна

Количина на стоки


За 13-15 Мерцедес Бенц GLK200 GLK260 GLK300 Абажур Headlmp Школка Светлата Транспарентен Маска Поклопецот на Леќите 2 ПАРЧИЊА
Спецификација :
*Материјал : Пластика
*Боја : Јасно
*Количина : 2 парчиња еден левата страна и еден на десната страна
* Одговара за : 20 13-2015 Мерцедес GLK200 GLK260 GLK300
Карактеристики : *Направен од високо квалитетни пластични материјали, животната средина-пријателски,мала тежина и издржливи.
*Транспарентен школка, не влијае на светлината емисија.
*Заштитете го вашиот светлата на вашиот автомобил од кршење, dustproof, и водоотпорен.
Answer : ___________________________ Note :
1. Ве молиме проверете ги Изглед на моделот внимателно пред да се изврши плаќање.
Ако не сте сигурни, можете да ни испратите фотографија на вашиот светла.
2. Бојата на реалните предмети може да малку поинаква од листата слики поради различни компјутерски екран, ви благодариме за вашето разбирање.
3. Настава не е вклучена.
Ако сте од Чиле, Бразил, Швајцарија, Шведска, Шпанија и изберете ПРОЗОРЦИ, или Fedex, или DHL комерцијални изразува за да испратите вашите производи.Ве молиме, напишете ја вашата Царинската даночен број( Бразил : CPF, Чиле : РУТИНА ), со цел.Ви благодарам многу!
Кина поштенски кеси и Парцела Логистика веб-страница : 17track.net/en/
1.ние не обврзуваат тарифа. бидејќи тоа е прекуграничната трговија, некои земји ќе имаат тарифи, давачки дека ние не сме одговорни.
2.Објект за обработка на пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.Најчесто,обработка на време може да биде 2 до 5 работни дена.
3.Ако не сте добиле стоката, ќе биде повеќе од време на приемот, ве молиме оставете порака во ред, ние ќе го продолжи времето за испорака.
4.Немојте да им даде на Нашите производи лошо повратни информации бидејќи логистика е бавен
Логистичка компанија е на земјата, ние не може да го контролира, можеме да направиме е дека на почетокот на испорака.
1.Позитивни Fedback (5 ѕвезди) е многу важен за нас,ве молиме два пати пред да замине повратни информации.
2.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и ве молиме да ни веруваат!

Основните својства

Бренд Име:
gouhuo
Погоден За Ламбата:
Фарови

Додатоци на производот