0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
112417 newhotstacy дама торба женската мода школка торба

112417 newhotstacy дама торба женската мода школка торба

DEN 422.40
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден
Бренд Име:
NEWHOTSTACY
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Обликот:
Школка
Затворање Тип:
Не Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Главен Материјал:
PU
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Надворешноста:
Никој

Додатоци на производот