0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-6 %
MALUSHEN Мотоцикл Шлем Жените дете motorcross опрема за заштита на Мачка Шлем Личност Полна Лице Моторни Шлем со заштитни Очила

MALUSHEN Мотоцикл Шлем Жените дете motorcross опрема за заштита на Мачка Шлем Личност Полна Лице Моторни Шлем со заштитни Очила

DEN 2297.00
DEN 2444.16
Това е достапна

Количина на стоки


MALUSHEN Мотоцикл Шлем Жените дете motorcross опрема за заштита на Мачка Шлем Личност Полна Лице Моторни Шлем со заштитни Очила
PS : М : за 52-56cm
L : за 57-59cm
XL : околу 60-62cm
XXL : околу 63-65cm
Има 4 бои на очила , ве молиме оставете порака на очила сакате.
Ако нема порака, ќе испрати C (црна боја) по случаен избор.

Основните својства

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Шлемови
Пол:
Унисекс
Тежина:
1.5
Шлем Стил:
Полно Лице
Сертификат за квалитет:
Dot
Бренд Име:
БРЗИНА ШКОРПИЈА
Шлем Материјал:
ABS

Додатоци на производот