0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
Автомобил сонцето-shading stoopable сонцето-shading завеса сонцето блок сончање сонцето-shading одбор двојно се соочуваат задебелување

Автомобил сонцето-shading stoopable сонцето-shading завеса сонцето блок сончање сонцето-shading одбор двојно се соочуваат задебелување

DEN 264.00
DEN 293.76
Това е достапна

Количина на стоки


производ опција листа
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации . опции количество мали 130 * 60см ( standard edition ) 498 големи 140 * 70cm ( плус големина издание ) 482 детали за производот
производ карактеристики :
1 . меур задебелување , може да игра улога на целосно изолација , спречување на ув околу abaxially алуминиумска фолија материјал може да биде 100% анти сонце зраци .
2 . ефективно намалување на температурата , се приспособат на воздухот гас трошат .
3 . вшмукување чаша на таложење , плус големина , што се користи . glabrescent и отпорни на топлина , отпорни , undistorted .
4 . во жешките летни , заштита инструмент табела сервисирање , седиште , итн не се од сонце и стареење metamorphism .
5 . користете еластична жартиера , собирање поудобно
6 . книгата производ не само што може да се користи како пред блок користење , но исто така може да се користи како маска употреба
користете методи : со вшмукување чаша ќе сонцето-shading stoopable вшмукување на стакло

Основните својства

Материјал:
455
Број На Модел На:
66
Бренд Име:
daikin мравките
Шема:
Лента
боја:
Армија Зелено, Сино Небо

Додатоци на производот