0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
издржливи воздушна суспензија пролет задното лево десно воздух бакар вентил Q7 за touareg за cayenne

издржливи воздушна суспензија пролет задното лево десно воздух бакар вентил Q7 за touareg за cayenne

DEN 864.00
Това е достапна

Количина на стоки

Објектот спецификите
Бренд Име : gzwabo
Тип : шок апсорбер
Големина : стандард големина
Материјал : бакар
Состојба : нова
За Возило Брендови/Модел : Одговара за Ау-ди Q7
за "Фолксваген" touareg
за Cayenne
Место на Потекло : Guangdong,Кина
Пакување&Испорака
Пакување Детали : картон или да ги следат потребите на клиентите
Време на испорака : 5~7 дена по плаќање
Нашите Услуги
Ние мислиме дека најважните три нешта се : 1.квалитет;2. по-продажбата на услугата;3.искреност.
Ако сте заинтересирани во нашите производи,ве молиме контактирајте со нас, без никакво двоумење, ние ќе про-
врски, за да обезбедат најдобра услуга.Добредојдовте вашето барање.

Основните својства

Објектот Должина:
5cm
Тип:
Притисок Имајќи
Објектот Висина:
2cm
Материјал Тип:
Бакар
Бренд Име:
topmomota
Објектот Ширина:
4cm
Објектот Тежина:
0.1kg
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Име На Модел:
Q7

Додатоци на производот