0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
1pcs Пред Прашина Маска за Подигање За Ауди Q7 ФОЛКСВАГЕН tourage Воздух Шок Апсорбер Гума Подолу 7P6616039D 7P6616039N 7P6616040D

1pcs Пред Прашина Маска за Подигање За Ауди Q7 ФОЛКСВАГЕН tourage Воздух Шок Апсорбер Гума Подолу 7P6616039D 7P6616039N 7P6616040D

DEN 691.00
DEN 767.52
Това е достапна

Количина на стоки


1pcs Пред Прашина Маска за Подигање За Ауди Q7 "ФОЛКСВАГЕН" tourage Воздух Шок Апсорбер Гума Подолу 7 P6616039 D 7 P6616039 N 7 P6616040 D
Тип : прашина маска Позиција : Пред Големина : ОЕМ стандард Направи Автомобил : За "ФОЛКСВАГЕН" tourage OE БР. : 7 P6616039 D 7 P6616039 N 7 P6616040 D Место на Потекло : Кина (Копно) Бренд Име : airfuspesion Гаранција : 12 Months

Ве молиме проверете ги ОЕМ БР.,сликите се на референцата само.
Ако имате било какви прашања,ве молиме слободно контактирајте со нас!~
Ние обезбедуваме 12 месеци гаранција за овој производ.Врвен квалитет со конкурентна цена
Пакување :
Neutal пакување и прифаќање на клиентот посебно пакување и побарувачката.
Плаќање :
Ние, исто така, ја прифати плаќање преку alipay
За Испорака :
1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни и коректни
2.Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака ,превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локалните клиенти или давачки. Ви благодариме за разбирањето.
3.Ние не сме одговорни за било какви проблеми предизвикани од превозот услуга како несреќа, одложувања или други прашања.
4.Со цел да се осигурате дека сте ја добиле вашите артикли со плаќање на ниски даноци, ние ќе го прогласам за сопствени фактура со пониска вредност, ова го правиме за заштеда на пари. Вредноста не значи дека вкупно ќе се плаќа или нешто друго .Било увозни давачки е на купувачот одговорност.
Повратни информации :
Вашето задоволство е наша цел,ако може да ни даде позитивни повратни информации,повратната информација е многу важна за нас.ве молиме оставете 4 или 5 ѕвезди на повратни информации,Ние ќе го цениме тоа.
Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Неутрален повратни информации или Негативни повратни информации,ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.Инаку ние не ќе обезбеди техничка поддршка, или други решенија.

Основните својства

Audi Модел:
Q7
Објектот Дијаметар:
10cm
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Тежина:
0.25kg
Специјални Функции:
прашина маска
Тип:
прашина маска
Име На Модел:
За Ауди Q7 ФОЛКСВАГЕН tourage porsche Cayenne
Објектот Должина:
10cm
Бренд Име:
airfuspesion
Објектот Висина:
15cm
Материјал Тип:
Гума
Тип:
Q7 стариот модел прашина маска Прашина Подигање
Состојба:
Бренд Нови
Може да биде инсталиран во:
За Ауди Q7 ФОЛКСВАГЕН tourage За porsche Cayenne
ОЕМ:
7P6616039D 7P6616039N 7P6616040D
квалитет:
Висок квалитет

Додатоци на производот