0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
заден амортизер поправка комплет RPD501090 одговара на земјиште-rover discovery 3/4 спорт

заден амортизер поправка комплет RPD501090 одговара на земјиште-rover discovery 3/4 спорт

DEN 9360.00
Това е достапна

Количина на стоки


Објектот спецификите
Бренд Име : gzwabo
Тип : суспензија пролет
OE БР. : RPD501090 RPD500880 RPD000306 RPD000308 RPD000309
RTD501090 RNB501580
Големина : стандард големина
Позиција : задните
Состојба : обновени
За Возило Брендови/Модел : Одговара на земјиште-rover discovery 3/4 спорт
Место на Потекло : Guangdong,Кина
Пакување&Испорака
Пакување Детали : картон или да ги следат потребите на клиентите
Време на испорака : 5~7 дена по плаќање
Нашите Услуги
Ние мислиме дека најважните три нешта се : 1.квалитет;2. по-продажбата на услугата;3.искреност.
Ако сте заинтересирани во нашите производи,ве молиме контактирајте со нас, без никакво двоумење, ние ќе про-
врски, за да обезбедат најдобра услуга.Добредојдовте вашето барање.

Основните својства

Специјални Функции:
Воздушна суспензија/шок апсорбер
Тип:
Воздушен притисок
За Возило Брендови/Модел:
Land Rover
Материјал Тип:
гума+челик +алуминиумски
Бренд Име:
gzwabo
Производителот Дел Број:
RPD501090

Додатоци на производот