0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-25 %
Тексас Топла Краток Нови Лето Мода Тенок Луксузни Монистра Sequins Жените Шорцеви Цветови, Везови Висока Половината Вообичаена Тексас Кратки Панталони

Тексас Топла Краток Нови Лето Мода Тенок Луксузни Монистра Sequins Жените Шорцеви Цветови, Везови Висока Половината Вообичаена Тексас Кратки Панталони

DEN 942.00
DEN 1255.68
Това е достапна

Количина на стоки


[xlmodel]-[size]-[9999] Големина на Табела
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме изберете вистинската големина според колковите и половината , не го одберете директно во зависност од вашите навики.
Големина на Табелата(cm) 1 cm=0.39 Инч , 1 Инч=2.54 см
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска достапни големини.
Модели и мерење на различен начин, стоки големината може да биде 1-3 см грешка, припаѓа на нормален phenome.
Почитувани frend : Add to мојата омилена продавница , можете да се задржи чекор од продавницата динамичен , кога нови стоки ажурирања може да се види.потоа Користете го телефонот купи повеќе повластен.
Мерење Во CM Големина Половината Хип Бедрото Должина 25 67 86 53 24 26 69 88 54 24 27 71 90 55 24 28 73 92 56 25 29 76 95 57 25 30 79 98 58 26 31 82 101 59 26
[xlmodel]-[фото]-[0000] Производот Шоу
[xlmodel]-[custom]-[42564] Белешки
Купување
Како може да track my парцела ?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en
( Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи.
Па вашите пари нема да одат на моја сметка.
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.
Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати
од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
Превозот
Обично вашиот парцели се испраќаат во рок од 3 дена.
Ние само брод да се потврди цел адреси,вашата цел адресата Мора да Одговара на вашиот Превозот адреса
ако сте под итно да се дојде твојот ред,ве молиме изберете express методи,но треба да се обрне на превозот надомест.
Ако не ја добиете вашата цел во времето, ве молиме контактирајте со нас прво.
Гаранција
Ние прифаќаме да се врати за незадоволителен предмети.
Ве молиме контактирајте со нас прво да го пријавите неисправни производи во рок од 30 дена по приемот.
Наплата ќе се издава еднаш сме го примените вашиот вратени предмети.
Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија
Повратни информации
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба,
ве молиме да ни остават postivefeedback и да го оценувате деталите на трансакцијата со "Совршен 5 ѕвезди ".
ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас најпрво пред да ја напуштат повратни информации и Deatailed продавачот рејтингот,
ние може да го реши проблемот на мирен начин.

Основните својства

Големина:
25, 26, 27, 28, 29, 30, 31
Бренд Име:
LYFZOUS
Стил:
Preppy Стил
Шаблон Тип:
Флорални
Половината Тип:
Средината
Одговара Тип:
Лабава
Затворање Тип:
Патент Летаат
Панталона Стил:
Редовни
Материјал Состав:
Полиестер
Материјал:
Памук,Полиестер
Декорација:
Beading,Везови,Дупка,Џебови,Sequined,Tassel,Цвеќиња
Тип На Објект:
Шорцеви
Пол:
Жените
Пол:
жените/жена/девојка/жена/студент
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима
Стил:
повик за мода тенок секси слатка
Дебелина:
Рутински
Ткаенина класификација:
памук тексас
Долги панталони:
Шорцеви
Стил:
широк нога Панталони,топли шорцеви
Features1:
Направи Стариот ,Обоен ,beaded, везови
Features2:
Sequins ,Водата Се Мијат ,Метал Декорација
Features3:
Рачно изработени

Додатоци на производот