0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
20Pcs 25мм Шрафцигер Битови Поставени Комплет 1/4 Хексадецимален месо тело Дупчиња Torx Филипс Хексагонални Боја на Идентификација во Рамките на Мини Јасно Кутија

20Pcs 25мм Шрафцигер Битови Поставени Комплет 1/4 Хексадецимален месо тело Дупчиња Torx Филипс Хексагонални Боја на Идентификација во Рамките на Мини Јасно Кутија

DEN 195.00
DEN 205.44
Това е достапна

Количина на стоки


20 Парчиња 25мм Шрафцигер Битови Поставени Комплет 1/4" Хексадецимален месо тело Дупчиња Torx Филипс Хексагонални Боја на Идентификација во Рамките на Мини Кутија
Должина : 25мм.
Материјали : S2
Тип на глава : Дупчиња, Torx, Филипс, Хексагонални
Тип на месо тело : 6.35 mm / 1/4 инчи хексадецимален месо тело.( Нема магнетни )
63mm ПРОДОЛЖУВАЊЕ на РОД
20 X Шрафцигер Битови
1 X 63mm Род
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Основните својства

Завртка Тип На Глава:
Дупчиња,Torx,Хексадецимален,Филипс
Број На Модел На:
шрафцигер битови
Магнетно:
No
Пакет:
20-29Pcs
Тип:
Шрафцигер Сет
Со Рачка Или Не:
Yes
Карактеристики:
Мини
is_customized:
No
Материјал:
Легиран челик
Бренд Име:
alloet
Должина:
25mm
Материјали:
S2
Тип на месо тело:
6.35 mm / 1/4 инчи хексадецимален месо тело

Додатоци на производот