0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-44 %
LAOA S2 материјал во 12 1 Шрафцигер Постави Прва помош Комплет за Поправка Отворање Алатки Филипс Screwdrivers Комплет за iPhone PC Camera Види

LAOA S2 материјал во 12 1 Шрафцигер Постави Прва помош Комплет за Поправка Отворање Алатки Филипс Screwdrivers Комплет за iPhone PC Camera Види

DEN 806.00
DEN 1439.52
Това е достапна

Количина на стоки


Мобилен репарација поставите Horology поправка поставите Електронски поправка поставите Бренд : LAOA Модел : LA614212 име на Производ : 12 во 1 прецизни поправка комплет Материјал : S2 легиран челик Внимание : ве Молиме прочитајте ги спецификација за производ пред да го купат,се избере еден костум за вас,или консултирајте се со услугата. Мултифункционален
МВР,Десктоп,лаптоп,Камера,Samsung,IPhone,home апарат,Nokia

Основните својства

боја:
ЦРНА, ЗЕЛЕНА, КАФЕАВА
Магнетно:
Yes
Пакет:
Под 5Pcs
Тип:
прецизност шрафцигер
is_customized:
Yes
Навој На Главата Големина:
дупчиња филипс
Со Рачка Или Не:
Yes
Материјал:
Легиран челик
Бренд Име:
LAOA
Број На Модел На:
LA614112
Завртка Тип На Глава:
Дупчиња Филип Torx
Име:
Шрафцигер Сет
Производот:
Прецизност screwdrivers сет
Црна:
Електроника поправка сет
бронза:
Часовник види поправка сет
Зелена:
Mobilphone поправка сет
Тип:
Џебовите алатки
Модел:
Мултифункционален Алатки
Ригидност:
за 60HRC
Материјал:
S2
Големина:
none

Додатоци на производот