0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-45 %
CiNily Multigem Сребро Позлатен трговија на Големо Овална-Форма за Жените Накит Ангажман Подарок Синџир Хривнија 7 3/4 NS1336-43

CiNily Multigem Сребро Позлатен трговија на Големо Овална-Форма за Жените Накит Ангажман Подарок Синџир Хривнија 7 3/4 NS1336-43

DEN 478.00
DEN 868.32
Това е достапна

Количина на стоки


Бренд : Ci Nily
Метал : Сребро Позлатен
Главниот Камен & Големина На :
Пинк Топаз 9x7mmx25pcs ( NS1336 )
Аквамарин 9x7mmx25pcs ( NS1337 )
Светлината Sapphire 9x7mmx25pcs ( NS1338 )
Мистик Topaz1 9x7mmx25pcs ( NS1339 )
Темно Sapphire 9x7mmx25pcs ( NS1340 )
Смарагд 9x7mmx25pcs ( NS1341 )
Мистик Topaz2 9x7mmx25pcs ( NS1342 )
Мистик Topaz3 9x7mmx25pcs ( NS1343 )
Додаток Камен & Големина : Никој
Хривнија Должина : 7 3/4"
Хривнија Ширина : 7 mm
Тежина : 32.30 g
Количина : 1 пар хривнија
Конверзија : 1mm=0.039 инчен; 1 инч=25.41 mm
Вашата нарачка ќе биде предаден во рок од 48 часа по уплатата. подолу е проценет испорака брзина за вашиот референца. ви благодариме!
Испорака Начин и Време на Испорака за Следење Сајт Кина Пост Воздух Mail 20-45 дена www.17track.net/en/ e Packet 8-25 дена www.17track.net/en/ Aliexpress Стандард Превозот 20-60 дена http : //global.cainiao.com/ EMS 5-15 дена www.ems.com.cn DHL 3-8 дена www.dhl.com Fed Ex 3-8 дена www.fedex.com Aramex 3-8 дена www.aramex.com ПРОЗОРЦИ 3-8 дена www.ups.com
Ако вашата нарачка надминува чини $ 200, ние ќе ви даде бесплатно International Express превозот услуга. (освен далечна земја)
За било која причина не Ви се допаѓа тоа или едноставно сакаат да се вратат, ве молиме контактирајте со нас wihtin 15 дена по приемот, да ги задржи на производи во оригинална состојба, ние ќе целосна наплата по добиваат вратени производи. Квалитетот Проблем, Ние ќе ги провери секое парче на производи внимателно пред превозот, сепак некои од нив може да се оштетени за време на транзит. Ако најдете некоја квалитет проблем, ве молиме направете фотографија и контакт со 15 дена по приемот, ние ќе испрати сте нов производ или рефундирање на вашата исплата. Превозот Проблем, Ако не го примите пакетот во вкупно 60 дена откако ќе се испрати, ние може да го препрати или целосна наплата на пари за вас. За било која причина, не сте satisyied со вашата нарачка, ве молиме да не брзаат да остави лоша повратни информации или отворен спор , ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние се гордееме на надвор одлична услуга и ќе направи сè што може да го реши секој проблем може да имате.
Почнавме нашите модни накит бизнис со Светот дилери од 2009 година,
и имаат акумулирано многу искуство во ова поле.
Најголемиот подготвени акции на модата накит во светот. Професионални накит консултанти само еден е-мејл далеку. Неверојатно ниски цени, како што видовме, фабрика за производство на нашите сопствени накит. Тука ние постојано се обезбеди висок квалитет на накит уште со фер цени. Добредојдовте на Ci Nily Официјалната Продавница, квалитет мода носат, тоа е достоен за вашата колекција!

Основните својства

Должина:
19.5cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Лесно-кука
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
CiNily
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
NS2115-NS2119
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар
Функција:
моден накит
Компатибилност:
моден накит
Гем Боја:
multicolor
Главниот Камен:
Multigem
Количина:
1Pcs Нараквици
Еколошки Стандарди:
Европа & Никел Олово Кадмиум слободни
Место на Потекло:
Кина
is_customized:
Yes

Додатоци на производот