0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Wollet Накит Неколку Исцелување Био Енергија Магнетни Инфраред Јони Германиум Титаниум Хривнија за Жени Мажи

Wollet Накит Неколку Исцелување Био Енергија Магнетни Инфраред Јони Германиум Титаниум Хривнија за Жени Мажи

DEN 792.00
Това е достапна

Количина на стоки

Wollet Накит Неколку Исцелување Био Енергија Магнетни Инфраред Јони Германиум Титаниум Хривнија за Жени Мажи
1. Попуст.
2. Ние го цениме секој клиент,се надевам дека сите љубезно се даде повеќе пациентот за Крос-Кантри Шопинг, ве молиме да не ни остави Неутрален или Негативен Фидбек или отворен спор лесно, Ако ќе го направите ова жал ми е што засекогаш ќе биде во ourblacklist.
3.Ни покаже вашиот 5 ѕвезди повратни информации, испрати убав подарок ако цел повторно.
4. КУПИ 2 ДОБИЈАТ 1 БЕСПЛАТЕН ДАР.
notic : дарот е случаен испорака.
Пакет следува
ако ви треба кутија,можете да оставите порака и плати други $1-$5,ви благодариме.
Енергијата елементи се како што следува

Основните својства

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Бренд Име:
wollet
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Затворач Тип:
Лесно-кука
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Пол:
љубителите'
Број На Модел На:
TIB-0016
Функција:
Фитнес Тракер
Метали Тип:
Титаниум
Материјал:
Титаниум
Ширина:
0.6cm-0.7cm
позлата:
не позлата
Пакет:
OPP /еез,картон
елементи:
Магнет,германиум,инфраред,негативни јони,
Заврши:
Високо Полиран
Материјал стандард:
никел и олово слободни
Is_customized:
Yes
Број На Модел На:
TIB-0016
Должина:
20.5cm

Додатоци на производот