0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-21 %
V. YA Multilayer Вистинска Кожа DIY Гитара Човек Нараквици Класичната Engrave Јаже, Верига Дизајн Мажите Накит Магнет Тока Капка Брод

V. YA Multilayer Вистинска Кожа DIY Гитара Човек Нараквици Класичната Engrave Јаже, Верига Дизајн Мажите Накит Магнет Тока Капка Брод

DEN 178.00
DEN 225.12
Това е достапна

Количина на стоки


Metion :
ве молиме кликнете на линкот подолу за да ја плати engrave такса ако сакате да engrave ,ние може да engrave на Гитара грб за вас !
должина : 21cm
тежина : 13 g
Забелешка : Може да engrave име/ кориснички број на ѓердан! кога плати цел ,оставете порака што букви или на фонтови за да ни под полето за пораки .
ако не ни кажуваат како да се engrave зборови во рок од 48 часа ,
ние ќе ја испрати на оригиналниот ѓердан на вас ,ви благодариме!
Повеќе Стил Предмети :
превозот начин(бесплатно) време на Испорака Цел износ Кина пост обичен мал Пакет Плус 15-60 работни дена Кина пост Регистрирани воздух mail 15-60 работни дена Хонгконг пост Воздух Mail 10-55 Работни дена ЕМС 8-12 работни дена >=$300 ДОЛАРИ DHL/UPS-от 3-8 работни дена >=$300 ДОЛАРИ
1. Ако не сте задоволни со нашата ставки и за нашите услуги,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави possitive повратни информации со сите 5 ѕвезди .ние ќе го цениме тоа.
2.ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да остави негативни или неутрални повратни информации,ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со него, се додека не сте задоволни.

Основните својства

Метална боја:
не engrave
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
DIY Гитара Engrave Човек Нараквици нараквици,мажите хривнија накит
Затворач Тип:
Магнет
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Бренд Име:
V. YA
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Круг
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Пол:
Мажи
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
масажа
квалитет:
Висок Квалитет, Класични DIY Гитара Engrave Човек Нараквици
накит:
неколку Нерѓосувачки Челик Нараквици & Алки
карактеристика 4:
Висок Квалитет на СТП Кожа DIY Гитара Engrave Нараквици За Човекот
шарм:
ве молиме контактирајте со нас ако сакате да engrave во грб
Должина:
21 СМ Нерѓосувачки Челик Хривнија
Карактеристика 2:
ве молиме контактирајте со нас ако сакате да engrave
Feature3:
Уникатен Љубовник Нараквици за Годишнината Подароци
Occassion:
Годишнина На Вљубените,Свадба, Роденден Подароци
Фитнес:
Жени,мажи ,љубовник ,студенти,пријатели,Подароци

Додатоци на производот