0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
10pcs/многу Модни Кристал Цвет 12mm прилепува копчиња прилепува накит Одговара 12mm Snap Копчето Нараквици За Жени

10pcs/многу Модни Кристал Цвет 12mm прилепува копчиња прилепува накит Одговара 12mm Snap Копчето Нараквици За Жени

DEN 82.00
DEN 91.20
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
Hummer
Поставување Тип:
Prong поставување
Материјал:
Кристал
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Пол:
Жените
Функција:
Порака Потсетник
Бренд Име:
XINNVER
Број На Модел На:
ZL007

Додатоци на производот