0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
CHIMDOU Модата Партија Панк 316L не ' Рѓосувачки Челик Mens Синџир Линк Нараквици Волкот главата Нараквици Накит трговија на големо Подарок AB676

CHIMDOU Модата Партија Панк 316L не ' Рѓосувачки Челик Mens Синџир Линк Нараквици Волкот главата Нараквици Накит трговија на големо Подарок AB676

DEN 603.00
DEN 669.60
Това е достапна

Количина на стоки


Нов Стил : Мода Нараквици Накит Должина*Ширина : 23cm*12mm Тежина : 77g/pc, Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик Боја : Како на сликата покаже Повод : ангажирање /годишнината /партија/ подарок

Основните својства

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Панк
Затворач Тип:
Лесно-кука
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
AB676
Бренд Име:
CHIMDOU
Функција:
носат
Компатибилност:
подарок
Материјал:
Никој

Додатоци на производот