0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-0 %
2018 Оригинални Нов Дизајн Тркалезна Форма Дизајн На Накит Глеѓ Розова Бела Боја S925 Sterling Silver Змија/Крст Синџир Ѓердан

2018 Оригинални Нов Дизајн Тркалезна Форма Дизајн На Накит Глеѓ Розова Бела Боја S925 Sterling Silver Змија/Крст Синџир Ѓердан

DEN 988.00
DEN 988.32
Това е достапна

Количина на стоки


Тежина : исто како и сликата се прикажува
Метал печат : 925
Материјал
925 Sterling Silver
Стил
Европската Американски, корејски стил
Големина(cm)
40cm/45см/50cm/55cm
Повод
Свадба/Партија/Годишнината/Daywear/Роденден/Вљубените 's ден подарок/Предложи/Ангажман
Толпата
Мајка/Најдобар пријател/Жени/Љубители/Деца/Жена/Девојките/Сестра
Пакет
OPP торби/Flannelette кесички/Кутија
Испорака
Бесплатен превозот/Брза испорака
Ве молиме Истакна : ars, сликата на ѓердан е без продолжен синџир, и должина е околу 40cm, ако ви треба повеќе подолго, може да го додадете продолжен синџир(околу 5cm), ви благодариме
otice :
вашето задоволство е наша извршување,па ако има нешто да се направи сте незадоволни,(вклучувајќи го и нашиот производ и услуга,или
друга работа),ве молиме проверете со вашиот земјата 's царинска испостава detemine што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред
купување.
Ние нудиме 4 превозот метод како што е подолу :
Ќе земе од 3-7 работни дена,треба да ја плати превозот цена.
Ќе се 5-12 работни дена,треба да ја плати превозот.
Ќе се 15-45 работни дена, слободни shiping.
Област
Пати
Азија
Северна Америка
7-15 работни дена
Западна Европа
Источна Европа
10-30 работни дена
Средниот-Исток
Океанија
Јужна Америка
Африка
30-45 работни дена
Русија
Бразил
60-90 работни дена
Напомена : за Одмор и за викенд не се вклучени во работните денови.
Feed back :
1( за Вашето задоволство е наша извршување,па ако има нешто да се направи сте незадоволни,(вклучувајќи ја и нашата
Информации за производот и услугата,или друга работа).ве молиме контактирајте со нас за да ви послужи повторно пред да се стави ред
Да го оспори,ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас.
2( Ако не сте задоволни со нашата предмети и нашите услуги,ве молиме оставете Postive Повратни информации(5stars)
За нас,тоа е многу важно за нас да ви понудиме на нашите најдобри услуга следниот пат.

Основните својства

Метална боја:
крстот синџир, змија синџир
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
чекор напред
Синџир Тип:
Никој
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
SF090N&SF90N-1
Pendant Големина:
Никој
Обликотшема:
Змија Синџир
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Декорација
Материјал:
100% 925 sterling silver материјал
Стил:
Корејски Стил
Место на Потекло:
Кина
Главниот Камен:
Никој
is_customized:
Yes
Големина(мм):
40cm+5cm
Облечен Повод:
Подарок/свадбена/партија/годишнината/предложи

Додатоци на производот