0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-60 %
Bonsny Изјава Макси Глеѓ Мачка Ѓердан Приврзоци Ѓердан Синџир Јака Pendant 2017 Нови Накит За Жените Bijoux Додатоци

Bonsny Изјава Макси Глеѓ Мачка Ѓердан Приврзоци Ѓердан Синџир Јака Pendant 2017 Нови Накит За Жените Bijoux Додатоци

DEN 188.00
DEN 469.92
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
bonsny
Број На Модел На:
AN644
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
44mm x 21mm
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Материјал:
Цинк Легура
Должина:
50+7cm
боја:
црвена сина, кафена црна, виолетова multicolor
Погоден за:
Мајка , Сестра Или Пријател , Подарок , Лето
is_customized:
Yes
Weght:
15.1 g

Додатоци на производот