0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-11 %
Небото Соништа Прекрасна Црна Изјава Ѓердан

Небото Соништа Прекрасна Црна Изјава Ѓердан

DEN 456.00
DEN 511.68
Това е достапна

Количина на стоки

Подолу е нашата Небото Соништа Прекрасна Црна Изјава Ѓердан информации и нашата компанија информации :
Производство
Небото Соништа Прекрасна Црна Изјава Ѓердан
Материјал
Легура
Место на Потекло
Qingdao
Време на испорака
За 30 дена
Пакување
Како вашата потреба,
но, треба да си дозволат трошоците за посебно пакување
Внимание
Имаме многу стилови на нови produciton во складирање
за овие производство можеме да го испрати во кратко време.
Ако вашата цел е morn од 500pcs ние треба да се организираме да ги направите
Ние можеме да снабдување многу видови на накит : ѓердан, обетки ,белегзија,hairpin прстен и така натаму.
Обетки :
Ѓердан :
Нараквица ,прстени
Материјал :
1.Бакар,челик и други легури е во ред,
2.На позлата и материјал може да се направи со олово и никел и кадмиум слободни
Delivert&плаќање :
1.Цел ќе биде завршен во времето, и испрати како цел потребни
2.Ние треба 20-30 дена за да се заврши продукции
3.Брод и воздухот се во ред
4.Плаќање : T/T
5.Цена мандат : ФОБ Qingdao
Постојат 4 причини за вас да се избере нас :
1.Ние сме биле во овој години, за многу години,
па ние може да го направи подобро што другите во иста цена
2.Ние имаме сопствено производство фабриката
ние може да се строго контрола на производството квалитет и цена
3.Нашата компанија постоечките производи имаат одредена сума во инвентар
ако вашата цел количество во нашата инвентар количина
ние можеме да брод веднаш по вашата исплата , не треба да се чека
4.Нашата компанија се наоѓа во Qingdao Кина
Тоа е околу 10 mintues да Лиу Тинг аеродром.
Тука е најголемата производство на база на северна Кина
5.Ако цел потврди ,ние може да finishe цел на време.
Во процесот на производство :
1.Нашата компанија има голем број на самото место инвентар
ако вашата цел количество во нашата инвентар количина
ние можеме да брод веднаш по плаќање
2.Ако нашите инвентар не може да се сретнат вашата нарачка количина
Можете да нарачате до нас
3.Пред да ја добиете вашата цел ќе најдете додатоци одговараат за вас
Ние ќе се направи некои потврди примерок за вас ,тогаш испрати на нив да ви
Ако ние се дојде на ред од вас ,10 дена пред да завршиме со цел ,
ние ќе ја пратите пратката примерок за вас.
Ако производната нема проблем ,ние ќе заврши на нив на време
Како да се цел?
1.Испрати нашата produciton Нема да ни ,како X001
кажи ни како да го промените тоа ,или можете да го испратите вашиот примерок за нас
2.Зборуваме за цена и рок на плаќање
3.Ве молиме да ја плати однапред депозит откако ќе го стави на ред со нас
4.Испраќање на потврди примерок за вас , да зборува за време на испорака
5.Испраќање на нарачката до нас
Услугата ние снабдување :
1.Пред цел
ние ќе испрати нов дизајн за вас
2.Ако ви треба некој,контактирајте со нас ,или можете да ни кажете како да го промените тоа
3.Во текот на цел
ние ќе испратиме потврди примерок и испорака примерок за вас
ние може да се испрати на процесот на нарачка до вас
4.По ред :
Ако производната имаат било каков проблем што може да reture нив за нас ќе добие нов дизајн на својата и во иднина.
За оваа Небото Соништа Прекрасна Црна Изјава Ѓердан ние не треба некои производи во пописот и ние можеме да брод брзо. Ако имате било какви прашања ве молиме падна слободно да контактирате со нас и ние ќе се обезбеди оди od услуга и adivse повеќе понатамошни информации на Небото Соништа Прекрасна Црна Изјава Ѓердан Освен Небото Соништа Прекрасна Црна Изјава Ѓердан ние се уште имаат други модни накит со добар квалитет и неверојатен дизајн.

Основните својства

Метална боја:
ѓердан
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Стил:
Повик/Спортски
Pendant Големина:
1-4CM
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Материјал:
Акрилик
Синџир Тип:
Змија Синџир
Должина:
20-80CM
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
xl00740
Бренд Име:
BALANBIU
производство име:
Небото Соништа Прекрасна Црна Изјава Ѓердан
Оригиналното Место:
Кина
Боја:
Како сакате
Пакување:
Како сакате
Стил:
накит стил
Број На Модел На:
N00740
Пол:
Унисекс
Материјал:
Акрилик

Додатоци на производот