0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 2014 Стил A23 Жените Сакаше Злато 4 Слој Drape Буци Спречување на Синџир на Глуждот Висока пета Чевли Anklet Хривнија Алка на Синџирот

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 2014 Стил A23 Жените Сакаше Злато 4 Слој Drape Буци Спречување на Синџир на Глуждот Висока пета Чевли Anklet Хривнија Алка на Синџирот

DEN 220.32
Това е достапна

Количина на стоки


БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 2014 Стил A23 Жените Сакаше Злато 4 Слој Drape Буци Спречување на Синџир на Глуждот Висока пета Чевли Anklet Хривнија Алка на Синџирот
Плаќање
Alibaba Безбедност на плаќање;
превозот
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Тоа може да потрае околу 14 до 20 работни денови за испорака. Ние, исто така, може да обезбеди EMS ( 5-10 дена ) , Купувачот ќе го земе дополнителна такса.Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас. Ние сакаме сите наши клиенти ќе бидат задоволни и среќни со своето купување.
Ние ви нудиме едноставен политика на враќање на 7 дена за враќање на пари да се гарантира.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци , царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да биде предаден на e Bay потврдена адреса!
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашата Предмети, ве молиме да ни даде пет ѕвездички, и ни остави позитивни повратни информации, ние ќе го цениме вас, и вашиот охрабрување ќе се задржи ни секогаш forword. Ви благодариме.
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.

Основните својства

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Број На Модел На:
A23
is_customized:
Yes
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Пластични
Метали Тип:
легури на метал

Додатоци на производот