0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
Trendsmax 45см 50cm 55cm 60cm Розово Злато 585 Женска Ѓердан Синџир Трендовски Накит GN226

Trendsmax 45см 50cm 55cm 60cm Розово Злато 585 Женска Ѓердан Синџир Трендовски Накит GN226

DEN 144.00
DEN 159.36
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Должина:
45cm 18inch, 50cm 20inch, 55cm 22inch, 60cm 24inch
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Trendsmax
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Никој
Пол:
Жените
Pendant Големина:
не pendant
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Број На Модел На:
GN226
Синџир Тип:
Линк Синџир
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Состојба:
100% Сосема Нов
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Процесот:
Злато Исполнет
База на метал:
Бакар
Тип На Производ:
Мажите Ѓердан
Синџир должина:
Обичај
синџир ширина:
3/4/5мм
Пол:
ѓердан за жени
Стил:
Тренди Класична Романтична Синџир Ѓердан

Додатоци на производот