0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
1 пакет стил шема џемпер џемпер ѓердан круг ѓердан ароматерапијата етерично масло ѓердан Божиќ Може да отворите фотографија

1 пакет стил шема џемпер џемпер ѓердан круг ѓердан ароматерапијата етерично масло ѓердан Божиќ Може да отворите фотографија

DEN 969.12
Това е достапна

Количина на стоки

1 пакети = 10pcs

Основните својства

Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Должина:
50cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Метали Тип:
Железо легури
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Пол:
Жените
Бренд Име:
АЛФОНС
Материјал:
Железо легури

Додатоци на производот