0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-49 %
HANCHANG Трендовски Накит Playerunknown е Battlegrounos PUBG Ѓердан Пареа Панк Значка Приврзоци Ѓердани Прилагодливи Кожа Јаже

HANCHANG Трендовски Накит Playerunknown е Battlegrounos PUBG Ѓердан Пареа Панк Значка Приврзоци Ѓердани Прилагодливи Кожа Јаже

DEN 96.00
DEN 189.12
Това е достапна

Количина на стоки


HANCHANG Трендовски Накит Playerunknown е Battlegrounos PUBG Ѓердан Пареа Панк Значка Приврзоци Ѓердани Прилагодливи Кожа Јаже
жените мода ѓердан
филм pendant колиер
Превозот
1,Ние обично ќе обезбеди бесплатен превозот Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (Без следење на информации), 20-60 работни денови за испорака.
2,Цел повеќе од $7 бесплатен превозот Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
Воздух и Epacket кои обично трае 20-35 работни денови за испорака.
3,Да повеќе од $180 .Бесплатен Превозот преку EMS,DHL, UPS-от,SF или FEDEX 6-20 работни денови за испорака.
плаќање
ние прифаќа Paypal, T/T, Western Union
Повратни информации
Вашето мислење е навистина важно за нас. ве молиме оставете одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги. По добивањето повратни информации, ние ќе го прават истото за вас. Ви благодариме.
Ве молиме не го остави негативни повратни информации пред да ме контактирате. Љубезно ве молиме да не информирате, Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.

Основните својства

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Синџир Тип:
Змија Синџир
is_customized:
No
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
xl
Pendant Големина:
3.9*3.9 cm
Материјал:
Метал
Бренд Име:
HANCHANG
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Геометриски
Компатибилност:
Моден
Функција:
Моден
боја:
Како што е прикажано
Пол:
жените/девојка
Тип На Објект:
Додатоци
Тип:
ѓердан
Обликот:
Геометриски

Додатоци на производот