0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-40 %
Soowee 6 Бои Синтетички Влакна Плетенка на Косата Chignon Клип Во Косата Пунџа Крофна Ролки Додатоци за Жени

Soowee 6 Бои Синтетички Влакна Плетенка на Косата Chignon Клип Во Косата Пунџа Крофна Ролки Додатоци за Жени

DEN 400.00
DEN 667.20
Това е достапна

Количина на стоки


1. Материјал : Висок квалитет на увезени висока температура отпор влакна.
2. НЕТО Тежина : Околу 50 g , можеби малку потешки или полесни.
3. ЦЕЛ : да ја прифатиме мало & трговија на големо цел . За голема цел, Ние, исто така, ја прифати прилагодено бои & пакет.

Основните својства

Бренд Име:
soowee
Може Да Се Permed:
No
Chignon Тип:
Плетенка Chignon
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна
боја тип:
Чиста Боја
Прилогот:
Clip-Во

Додатоци на производот