0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Soowee Синтетичка Коса Кадрава Цвет Русокоса Црна Коса Chignon Гумени Бендот Косата Пунџа Крофна Ролери Додатоци за Жени

Soowee Синтетичка Коса Кадрава Цвет Русокоса Црна Коса Chignon Гумени Бендот Косата Пунџа Крофна Ролери Додатоци за Жени

DEN 427.20
Това е достапна

Количина на стоки


1. Материјал : Висок квалитет на увезени висока температура отпор влакна.
2. НЕТО Тежина : Околу 40 g , можеби малку потешки или полесни.
3. ЦЕЛ : да ја прифатиме мало & трговија на големо цел . За голема цел, Ние, исто така, ја прифати прилагодено бои & пакет.

Основните својства

Бренд Име:
soowee
Chignon Тип:
Кадрава Chignon
боја тип:
Матирано
Може Да Се Permed:
No
Прилогот:
гумени бендот
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна

Додатоци на производот