0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-40 %
Soowee 8 Бои Синтетички Влакна Русокоса Браун Кадрава Chignon Клип Во Косата Пунџа Крофна Коса Со Ролери Hairpieces Додатоци

Soowee 8 Бои Синтетички Влакна Русокоса Браун Кадрава Chignon Клип Во Косата Пунџа Крофна Коса Со Ролери Hairpieces Додатоци

DEN 256.00
DEN 427.20
Това е достапна

Количина на стоки


1. Материјал : Висок квалитет на увезени висока температура отпор влакна.
2. НЕТО Тежина : Околу 40 g , можеби малку потешки или полесни.
3. ЦЕЛ : да ја прифатиме мало & трговија на големо цел . За голема цел, Ние, исто така, ја прифати прилагодено бои & пакет.

Основните својства

Бренд Име:
soowee
Chignon Тип:
Кадрава Chignon
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна
Прилогот:
Clip-Во
Може Да Се Permed:
No
боја тип:
Матирано

Додатоци на производот