0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
Висок Квалитет Микро Овци модел 1# исклучување бела СТП Кожа ткаенина со малку еластична за мебел облека торба материјал(50x138cm)

Висок Квалитет Микро Овци модел 1 исклучување бела СТП Кожа ткаенина со малку еластична за мебел облека торба материјал(50x138cm)

DEN 557.00
DEN 696.00
Това е достапна

Количина на стоки

modname=ckeditor
Висок Квалитет Микро Овци шема СТП Кожа ткаенина со малку еластична за DIY рачно изработени мебел облека торба материјал
Answer : ___________________________ NOTE :
Ако ви треба други бои,ве молиме, изберете "други боја"a nd оставете порака за да ми каже (кога некои боја надвор од акциите,ние ќе ве контактираме за да ги изберат повторно )
1. Материјал : СТП
2.Предност : Малку Еластични,Добро Ленти,Силна Wearability , Еколошки-Пријателски
3. Напомена :
Кога ќе го добиете,тоа може да биде навремено,може да се стави крпа погоре,железо тоа да се изедначи, или да користите компресор да се изедначи.
Кога ќе го добиете,тоа може да биде мирис, не е добро,ве молиме да се стави надвор неколку дена,мирисот ќе биде подобро.
4.Големина : 50x138cm,(Ширина е фиксна 138cm,па јас f цел 2,ќе испрати 100*138cm;цел 3,ќе испрати 150*138cm..)
Купи 50*69,ве молиме
Изберете Боја
Ве молиме имајте во предвид :
A. Сите наши ткаенини се Гарантира 100% нов, unwashed,парична казна квалитет и намалување на цел.Сите ткаенини се чуваат во нашите чад free shop.
Б .Ние сме една фабрика во Кина,имаме извоз во право,ние имаме многу години на искуство во структурата на извозот за Русија,САД,Европа,Јужна Америка,Блискиот исток земји ,итн,ако ви треба повеќе,добредојдовте на испитување.
Големопродажните цени достапни на барање.
Компанијата Воведе

Основните својства

боја:
Друга боја
Материјал:
PU
Функција:
Водоотпорен,Еластична,Анти-Mildew,Абразија-Отпорен На
Број На Модел На:
QX007
Шема:
Заврши
Употреба:
Дома Текстил,Декоративни,Појас,Чаир,Торба,Мебел,Троседот,Лаптоп,Ракавици,Столче,Автомобил,Облека,Чевли
Ширина:
54/55
Дебелина:
0.7 mm
Поддршка Техника:
Nonwoven

Додатоци на производот