0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-43 %
Soowee 8 Бои за Коса Удира со Клип Русокоса Црна Синтетички Hairpieces Висока Температура Влакна на Косата Fringe

Soowee 8 Бои за Коса Удира со Клип Русокоса Црна Синтетички Hairpieces Висока Температура Влакна на Косата Fringe

DEN 243.00
DEN 427.20
Това е достапна

Количина на стоки


1. Материјал : 100% висок квалитет увезени висока температура отпор влакна.
2. НЕТО Тежина : Околу 45 g , можеби малку потешки или полесни.
3. Боја На Коса : 1 003 , 1011, 2005, 2009, 3017, 4005, 4010, 27/613 .
4. Квалитет на : Добар квалитет, Засилен машина weft, Метежот слободни. Нема вошки.
5. ЦЕЛ : да ја прифатиме мало & трговија на големо цел .
За голема цел, Ние, исто така, ја прифати прилагодено бои & пакет.
6. КАКО ДА СЕ КОМБИНИРААТ СО ЦЕЛ :
Кога ќе се направи ред, за микс стоки,
Ве молиме да се стави стоката ви се допаѓа во вашата шопинг кошничка, кликнете на "додади во кошничка", а потоа "купи сега",
и проверете ја вашата адреса и цел за детали внимателно пред да кликнете на "прати", тогаш тоа ќе биде едно такси превозот

Основните својства

Протегала должина:
6inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Може Да Се Permed:
Yes
Бренд Име:
soowee
Удира Тип:
Тапи Удира
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна
боја тип:
Чиста Боја
Број На Модел На:
G660228
Прилогот:
Clip-Во

Додатоци на производот