0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-23 %
Оригинални Нови Пристигнување 2018 Adidas NEO Етикета Мажите Скејтбординг Чевли Патики

Оригинални Нови Пристигнување 2018 Adidas NEO Етикета Мажите Скејтбординг Чевли Патики

DEN 3844.00
DEN 4992.00
Това е достапна

Количина на стоки


Сите слики во нашата продавница се 100% земени од оригинални производи. Бидејќи на светлината во различни средини, различно екраните, и други причини, веројатно ќе има малку хроматските аберации помеѓу сликата и производ. Покрај тоа, нормално е дека чевли имаат малку verflow лепак, чевли во шалтери, исто така, имаат овој проблем. Ако имате било какви прашања, слободно контактирајте со нас.
Ве молиме Изберете ја Соодветната НИ Големина во Зависност од Должината на Вашите нозе и По Големина на Табелата.Чевлите "големина е според чевли' јазик.
КУПУВАЧОТ ЧИТАЊЕ
Плаќање : во Моментов,што може да се плати од страна на QIWI,Western Union,Виза и Boleto.
Пакување : Генерално,ние испрати на сите нашите чевли со оригинална кутија .Иако оригиналната кутија ќе се зголеми на превозна цена, бидејќи на неговата тежина и волумен. Ако вие не треба кутија,можете да оставите порака кога ќе го поставите цел,ние ќе ви вратат $3.00 забава по добивање на чевли . Испорака : Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 1~7days (според вашите нарачки количество) по уплатата. Враќање&Наплата : Враќање и замена се прифатени во рок од 7 дена откако ќе го примите чевли пред носење. Ние не сме одговорни за било товар на врати чевли на погрешна големина на кои се избрани од страна на себе си. Ние рефундирање на вашите пари или брод ќе друг пар на точната големина, по што се добива вратени чевли.Ако производот бил носи,жал ми е што не можат да обезбедат враќање и замена услуга, бидејќи тоа влијае и на средно продажба,ве молиме да се разбере. Повратни информации : Позитивна повратна информација(5 ѕвезди) е многу важен за нас , ве молиме размислете два пати пред да замине повратни информации.Производите што се продаваат се 100% оригинални.Јас f имате било каков проблем, ве молиме навремено контактирајте со нас,ние ќе ви послужи веднаш .

Основните својства

Чевли Големина:
9.5, 9, 8.5, 8, 7.5, 6.5, 7, 10, 10.5, 11
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Скејтбординг Чевли
Обвивка Материјал:
Синтетички
Пета Тип:
Станот
Пол:
Мажи
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Стил:
Слободно време
Insole Материјал:
Гума
Применливи место:
Хард Суд
Горната Висина:
Ниска
Затворање Тип:
Чипка-Up
Ниво На Пракса:
Почетник
елементи:
Тема
Функција:
Анти-Лизгава,Тешко Носи
Outsole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
DB1085
Бренд Име:
Adidas
Датум На Издавање:
Други

Додатоци на производот