0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-32 %
Tavel Жените Чевли Торба Организатор Водоотпорен Чевли Складирање Кеси Црна Голф Мажите Виси Чевли Торба Простор Saver Транспарентен Чевли Случај

Tavel Жените Чевли Торба Организатор Водоотпорен Чевли Складирање Кеси Црна Голф Мажите Виси Чевли Торба Простор Saver Транспарентен Чевли Случај

DEN 139.00
DEN 204.00
Това е достапна

Количина на стоки


Oxford преносни патување чевли торба организира
направени од силна оксфорд ткаенина,долго-траен,protable се справи со дизајн за да висат на
ѕид или од врата на врата,транспарентни површината да се признае чевлите на прв поглед.

Основните својства

Тип:
Складирање Кеси
Применливи Простор:
Гардероба
Функција:
Виткање,Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Oxford
Бренд Име:
Meltset
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
MT1075
Шема:
Рамно Тип
Форма:
Торба За Компресија Тип
Употреба:
Дребулии
Дебелина:
26cm
Капацитет:
L
Спецификација:
33.5*12*12CM
Производот:
дома чување торба
Големина:
33.5*12*12CM
боја:
роуз розова, сина, зелена, розова ,црна

Додатоци на производот