0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-29 %
Мулти-функционална Патна Складирање Кеси козметички торба двоен слој за патент торба пакет за миење торба пакет Багаж Торбичка Колекции

Мулти-функционална Патна Складирање Кеси козметички торба двоен слој за патент торба пакет за миење торба пакет Багаж Торбичка Колекции

DEN 110.00
DEN 155.04
Това е достапна

Количина на стоки


Dual Торба во Торба (најновата надградба)
XUNCOW Покани.L топла sellable пакет (лагер пакет пакет)
2 патент кеси кои може да се сместат важни елементи
На средината на главната меморија сајт подебели, може да се сместат лични предмети (7.5 CM дебелина)
Buffered подебели ткаенина, удобно се чувствуваат, повеќе преносни интимни дизајн!
Боја : 10 бои
Големина : 28 X 18.5 X 8.5 (CM)
Материјал : 100% НАЈЛОН ОКСФОРД
Содржина : ултра-практична мулти-функција торба во торба (може да се стави на мобилен телефон / пасош / паричникот картичка пакет / молив случај / козметички производи, итн.) 1 * чување пакет 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Основните својства

Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Употреба:
Патување
Форма:
Три-димензионални Тип
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Применливи Простор:
Бања
Капацитет:
200ml
Класификација:
Сет
Бренд Име:
MOJOYCE
Шема:
Три-димензионални Тип
Број На Модел На:
Складирање пакет
Дебелина:
10 свила
Спецификација:
28 X 18.5 X 8.5
Материјал:
100%НАЈЛОН ОКСФОРД
боја:
Големина:
Материјал:

Додатоци на производот