0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Сина Јасно Само Печат Патент Пластична Кеса Zip Заклучување Пакет Торба Телефон Случај Дребулии Партија Мало Пакет Поли Торбичка Со Висат Дупка

Сина Јасно Само Печат Патент Пластична Кеса Zip Заклучување Пакет Торба Телефон Случај Дребулии Партија Мало Пакет Поли Торбичка Со Висат Дупка

DEN 4896.00
Това е достапна

Количина на стоки


Детали за производот Материјал : Висок квалитет транспарентен PP(Propene Полимер) Боја : Пред е јасно, Назад е сина (надворешно) + бела (внатрешно) Карактеристика : ziplock торба е лесно затворени и рециклирање на Употреба : Совршен за изработка на накит, ракотворби, костим дизајн, Електронски производи & додатоци, итн.
Производ Екранот
Попуст : 1. 10% попуст off ако купувате 2 или многу повеќе!! Превозот : 1. Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 5 работни дена како ветување. 2. Нормално време на испорака за изразат испорака е 4-7 дена . Тоа е заеднички дека многу неочекувани работи ќе се случи, како што се неконтролирани царинење задоцнување, достапни по приемот на плаќање(прилагодено должност), примачот не дома. Ако не се справи со неа, пакетот ќе се врати до нас во недела(различни земји имаат различни рок). Ние проверете на следење на информациите секојдневно . Откако тоа се случи,ние би пораката што во времето. Па, се надеваме, ќе може да задржи ни се испратени . Ви благодариме! 3. Ве молиме бидете сигурни дека правилно Брод-адреса е запишана пред да се проверува. Откако плаќање е завршен, вие може да не бидете во можност да го промените превозот адреса. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси. Се враќа : 1. Ние се стави на купувачот задоволство на врвен приоритет. Ако не сте задоволни со вашите купувања, ние ќе бидеме среќни да се направи замена или рефундирање на објектот вкупната цена помалку Превозот и Ракувањето (S&H) пријава во рок од 30 дена од денот на вашите купувања. 2. За било Размена, за Наплата или Враќање на објектот мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутија, пакување, и сите додатоци или подароци. 3. Ве молиме овозможи до 7 работни дена за враќа да бидат обработени. 4. Превозот и Ракувањето (S&H) трошоци не се враќа.

Основните својства

боја:
7x10cm 2000pcs, 8x13cm 2000pcs, 9x16cm 1000pcs, 10x15cm 1000pcs, 10x18cm 1000pcs, 12x22cm 1000pcs, 14x20cm 1000pcs, 16x24cm 500pcs, 18x26cm 500pcs, 22x30cm 500pcs, 23x35cm 500pcs
Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Функција:
Еко-Пријателски
Применливи Простор:
дневна соба
Бренд Име:
PABCK
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PP
Шема:
Рамно Тип
Број На Модел На:
11 Големини
Форма:
Торба За Компресија Тип
Употреба:
Дребулии
Дебелина:
8 жица
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Спецификација:
11 Sizes
Производот:
Складирање Кеси

Додатоци на производот