0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-35 %
Upspirit 1pc Плоштадот Виткање Colander Перење Потрошувачка Кошница Еко-Пријателски Храна Овошје Зеленчук Перење Кошница Домашна Кујна Материјали

Upspirit 1pc Плоштадот Виткање Colander Перење Потрошувачка Кошница Еко-Пријателски Храна Овошје Зеленчук Перење Кошница Домашна Кујна Материјали

DEN 187.00
DEN 287.04
Това е достапна

Количина на стоки


========== За Продавачот ==========
Топ Бренд Продавачот
Upspirit Ко. Ltd е основана за 10 години
Отвори 4 години продавница во Aliexpress, до 300000 наредби се заврши во 2018
Кујнски Нож Bakeware Кујнски Алатки Садови
Drinkware
Upspirit 1pc Плоштадот Виткање Colander Перење Потрошувачка Кошница Еко-Пријателски Храна Овошје Зеленчук Перење Кошница Домашна Кујна Материјали
Име : Плоштадот Виткање Colander Материјал : ПП+TPR Облик : Плоштадот Големина : L:29*22cm/11.42"*8.66",S:24*18cm/9.45*7.09" Нето Тежина : L : 140g S : 90g Пакет Тежина : L : 150g S : 100g Пакување : Во ПП Торба Пакет се Вклучуваат : 1*Квадратни Виткање Colander
Забелешка : ве Молиме забележете дека сите големини и бои може да имаат малку отстапување од страна на прирачник за мерење и прикажување на екранот.
100% Сосема Нов Производ, Направена од Фини Материјали, Еко-пријателски, Безбедно, Место за заштеда на Colander, Кујна се Повлечеме од Суштинско значење Кујна Алатка : може работа за повеќето храна, како шпагети, тестенини, зеленчук и овошје. Употреба на colander за одводнување на овошје и зеленчук треба. Расклопна, Виткање Дизајн : дизајнот може да ви даде простор за заштеда на енергија colander. Тие не заземаат многу простор за вашата кујна. Две Големини на Располагање Удобно се Справува со : двете страни се справува може да ви даде добар стисок. Одличен Подарок : тоа е убаво подарок за пријателите и семејството.
Плоштад Виткање Colander
>>> Превозот И Ракувањето Со
1. Обработка на Време : 3-5 дена за сите наредби.
2. Посебни Барања : ве Молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакет, итн.) во Белешки Дел кога проверете.
3. Превозот Начин : Повеќето наредби(помалку од 2 KG) се испраќаат од страна на Aliepress стандард за испорака / Netherland Пост / Продавачот Метод на Превозот. Било какви други барања за превозот начин, ве молиме контактирајте со нас.
4. Време на испорака : Нормално 15-60 дена да се добие цел, освен во Бразил. Некаде на транзит време може да биде долг и се разликуваат, особено за време на сезона. Ве молиме да не контактирате доколку ви треба помош за следење.
5. Увозни Давачки : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
6. Ние прифаќаме dropship наредби и трговија на големо и наредби. Добредојдовте да се избере нас!
>>> Врати & Наплата
Политика на враќање : да ја прифатиме Aliexpress политика на враќање; Купувачот плаќа врати превозот.
Политика за наплата : Ние обезбеди сигурен зедницата политика.
* Ако сте ја прими стоката скршени. Контактирајте со нас за Комплетна пари наплата или замена.
* Ако не го прими стоката во наведената време на испорака. Контактирајте со нас за Комплетна пари наплата или замена.
* Ако сте ја прими стоката со квалитет проблем. Контактирајте со нас за половина или целиот износ за наплата.
* Било disatisfied со производ, ве молиме контактирајте со нас, прво, наместо да се отвори расправа, или остави негативни повратни информации.
>>> Повратни информации
Ако сте задоволни со објектот, искрено да ве покануваме да ни остави сите 5-ѕвезда оценка позитивни повратни информации.
Ако сте disatisfied со предмет или услуга, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ги обезбедат најдобро решение и да работат понапорно за да ви даде повеќе одлична услуга.
>>> За UPSPIRIT
UPSPIRIT е професионална кујна материјали бренд, основан во 2006 година. Ние сме посветени на креирање на уникатно шопинг искуство за клиенти. Ние продаваме кујнски ножеви за лесно сечкање, се пече опрема за вкусни колачи, dinnerware за среќен вечера, drinkware за пријатно по работа пиење.
Upspirit се грижи за вашиот секојдневен живот. Ние нудиме различни видови на кујнски алатки и иновативни предмети за домаќинството.

Основните својства

Големина:
L, S
Тип:
Складирање Кошеви
Пластични Тип:
PP
Функција:
Порибено,Виткање,Еко-Пријателски
Бренд Име:
upspirit
Број На Модел На:
S01HG309139
Материјал:
Пластични
Употреба:
Печење Душеци
Име:
Плоштад Виткање Colander
Материјал:
PP+TPR
Обликот:
Плоштад
Големина:
L
Тежина :
L
Detail1:
Перење Потрошувачка Кошница
Detail2:
Храна Овошје Зеленчук Перење Кошница
Detail3:
Домашна Кујна Порибено Материјали
Detail4:
Расклопна Drainer
Пакетот Вклучува:
1*Квадратни Виткање Colander

Додатоци на производот