0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-45 %
Модерната Апстракт Минималистички Лице Picasso Постери Печатени Нордиските Дневна Соба Ѕид Уметнички Слики Дома Декор Платно Слики Без Рамка

Модерната Апстракт Минималистички Лице Picasso Постери Печатени Нордиските Дневна Соба Ѕид Уметнички Слики Дома Декор Платно Слики Без Рамка

DEN 185.00
DEN 336.00
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Големина (Инчен):
30x40 cm Без Рамка, 13x18 cm Без Рамка, 40x50 cm Без Рамка, 15x20 cm Без Рамка, 50x70 cm Без Рамка, 20x25 cm Без Рамка, 60x80 cm Без Рамка, 70x100 cm Без Рамка, A4 21x30 cm Без Рамка
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Број На Модел На:
Q0001002
Предмети:
Апстракт
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Бренд Име:
Блага Уметност
оригиналниот:
Yes
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Две-слика Комбинација
Обликот:
правоаголник

Додатоци на производот