0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-49 %
Голема Големина Страна Се Насликани Апстракт Пејзаж Маслото На Платно Moutain Сценографијата Ѕид Слика Дневна Соба Дома Декор Frameless

Голема Големина Страна Се Насликани Апстракт Пејзаж Маслото На Платно Moutain Сценографијата Ѕид Слика Дневна Соба Дома Декор Frameless

DEN 1689.00
DEN 3312.00
Това е достапна

Количина на стоки

Голема Големина Страна се Насликани Апстракт Пејзаж Маслото На Платно Moutain Сценографијата Ѕид Слика Дневна Соба Дома Декор Frameless Клиенти цел : Прифатено (само нас, можеме да се наслика било која големина и било слики Апликација : Дневна соба, спална соба, трпезарија, кујна, канцеларија, кафуле, хотел, вински бар Техника : Четка / нож, рачно насликани, фотографии или слика за да сликата Бојата и обликот : Еден маслото на платно Promoiton : Бесплатен превозот, за продажба на големо, евтини и убава масла клучен Збор : Уникатен и модерен апстракт печатени илустрации Етикетата на Производот : Ѕид уметност, дома декор, дома декор, декоративни, ликовната уметност, фотографии Материјал : Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на акрилни бои
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Секое парче е обичај прави. Реалната слика може да биде малку поинаков од производот сликата.
Edge : Секоја страна extre Додадете 5cm за Srtetchecd и врамено.Ако сакате повеќе големината повеќе слика,pls контактирајте ме. Framee/Протегала : Без рамка,само платно .Поради скапи превозот цена, пакет вклучуваат само Маслото.Внатрешноста frameand превозот цена е околу$30-$100.
Превозот информации : Превозот Методи на Цел Износ Очекува работни дена Кина / Сингапур Пост Воздух Mail 15-60 epacket 10-18 ЕМС ≥ 200 10-25 DHL / Федекс / Aramex / UPS-от ≥ 500 5-10 1) express методи понекогаш можеби ќе треба да помогне со царинење прашање. 2) времето за Испорака е само грубо проценето, некои земји може да потрае подолго време.

Основните својства

Големина (Инчен):
40X80CM, 50X100CM, 60X120CM, 70X140CM, 80X160CM, 90X180CM
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Техника:
Рачно Насликани
Број На Модел На:
20170722012
оригиналниот:
Yes
Медиум:
Акрилик
Предмети:
Пејзаж
Бренд Име:
qijia
is_customized:
Yes
Медиум:
Пропилен
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Style5:
палета нож сликарство
style6:
платно маслени
Style7:
ѕидот декорација
Style8:
Ѕидот Piacture
style9:
Бесплатен превозот
style10:
Acrylice Боја

Додатоци на производот