0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-49 %
1 панел Модерна Романтична Фантазија Замокот Цртан филм Уметност Печатење на Постер Апстракт Ѕид Слика Платно Сликарство Детска Соба Деко

1 панел Модерна Романтична Фантазија Замокот Цртан филм Уметност Печатење на Постер Апстракт Ѕид Слика Платно Сликарство Детска Соба Деко

DEN 252.00
DEN 493.44
Това е достапна

Количина на стоки

1 панел Модерна Романтична Фантазија Замокот Цртан филм Уметност Печатење на Постер Апстракт Ѕид Слика Платно Сликарство Детска Соба Деко
size1 : 30x30cm(12inchx12inch)
size2 : 40x40cm (16inchx16inch)
size3 : 50x50cm( 20inchx20inch)
size4 : 60x60cm( 24inchx24inch)


Основните својства

Големина (Инчен):
12x12, 16x16, 20x20, 24x24
боја:
Unstretch, Се Водат
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Рамка:
Yes
Бренд Име:
BYFEN УМЕТНОСТ
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Врамени Огледала
Број На Модел На:
LYZFX-10
Обликот:
Плоштад
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Предмети:
Уште живот
Техника:
Спреј Сликарство

Додатоци на производот