0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
Van Gogh Познатата Слика Работи, Вазна на Црвени Булки Платно Печатење на Слика Mural Уметност Дома Декор

Van Gogh Познатата Слика Работи, Вазна на Црвени Булки Платно Печатење на Слика Mural Уметност Дома Декор

DEN 422.00
DEN 527.52
Това е достапна

Количина на стоки


Van Gogh Познатата Слика Работи, Вазна на Црвени Булки Платно Печатење на Слика Mural Уметност Дома Декор
·Материјал : Сјајни Водоотпорен Платно(Памук+Полиестер)
Форма : Слободен
Големина на :
40x50cm/16x20inch
50x70cm/20x30inch
60x80cm/24x32inch
·Внимание : Ние Продаваат Платно само,не вклучувајќи Рамка. Секоја Слика Core задржуваме 10cm надвор во четири страни.Откако ќе го добиете на вашиот предмет,можете да се качи на слика core со дрвена рамка.
детали за производот
Van gogh имаше слични сликарство.Ако сте заинтересирани за тоа,можете да контактирате со нас за да се добие тоа.
Повеќе Van Gogh маслото работи,ве молиме видете подолу слика.
МатеријалВодоотпорен Платно
HD Print-Висока Резолуција
ПакетБезбедно Тешко Цевка
Превозот :
Објектот ќе биде предаден во рок од 2-3 работни дена по приемот на вашата исплата. Ние брод на објектот преку e-Пакет или Кина Пост и Хонгконг Пост
Меѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид : времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до со 25-35 дена, ве Молиме да бидете трпеливи за пристигнувањето.
Подолу е превозот време табела за окрузи. (Се должи на царинската политика и превоз, некои окрузи ќе трае околу 4-6 недели, за да пристигнат.)
Југоисточна Азија : 10-15 дена
Западна Азија и Северна Азија : 15-25 дена
Блискиот Исток : 15-25 дена
НАС : 10-20 дена
Велика БРИТАНИЈА/AU : 15-25 дена
Канада : 20-25 дена
Белгија /Франција/Германија/Шведска : 20-30 дена
Русија : 25-45 дена
Остатокот на Европа : со 25-35 дена
Централна и Јужна Америка : 25-40 дена
Африка : 30-45 ден
Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување
Ние исто Така нудиме EMS и локација за подигнување на превозот, ако сте ќе плати дополнителни превозот бесплатно, Обратете се кај нас за детали полнење. Ви благодариме.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рамките 15days на вашиот приемот на предмети за било каква причина.Меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе биде одговорен за такво damager или загуба,и ние не ќе им даде на buyr целосно враќање на средствата.Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачите ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Боја Несовпаѓање :
Разлики во бојата може да биде предизвикана од страна на некои други одраз во мониторот,осветлување,припадност и сл.
Сепак,ако верувате дека објектите што сте ги примиле во погрешна боја,ве молиме contant ни да се потврди ако враќање или повраток е можно.
Големината или Одговара на Прашањата :
Сите сите на нашите предмети се рака-пораби и клиентите скроени,на готовиот gown може да се разликува од околу+-1 инч во одредени мерења.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и пет ѕвездички ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со вашиот предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Основните својства

Големина (Инчен):
16x20, 20X30
Рамка:
No
Техника:
Спреј Сликарство
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Цвет
Медиум:
Масло
Обликот:
дијамант
Тип:
Платно Printings
Стил:
Impressionist
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
Y10-0017
Бренд Име:
AsenArt
Стил:
ѕид уметност на платно
Calligraphy и сликање Големина(cm):
40x50, 50x70
Декорација:
дом, куќа, канцеларија, хотел, ресторан
is_customized:
Yes
Тип:
Печатени

Додатоци на производот