0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-49 %
3 Панели Слики Handpainted Висок Квалитет Големи Апстракт Музика, Слики на Платно Уметност Ѕид Слика Дома Декорација

3 Панели Слики Handpainted Висок Квалитет Големи Апстракт Музика, Слики на Платно Уметност Ѕид Слика Дома Декорација

DEN 1934.00
DEN 3792.00
Това е достапна

Количина на стоки

Опис на производот ве Молиме да ги прочитате УСЛОВИТЕ под внимателно пред да го стави на ред. Сликата ќе биде испратена во силна и безбедна носила. Продавачот не е одговорен за било каква загуба или штета. Ако ви треба сликарство на други големина, ве молиме не двоумете се да ги споделите со мене познато. МЕШАНИ ЦЕЛ Е ДОСТАПЕН, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС. cn1000828444 Сликарство Големина/Цена : (1inch=2.5 cm) ако сакате anothers големина ,pls контактирајте ме. Материјали/ Медиум : Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои Маслото на Платно Со Масло, Боја или Акрилна Боја
Не се печати, Не, постер, Hand Paint на Платно Гаранција : 100% Рака Насликани од страна на Стручен Изведувач различни сликарски техники Detail /Рамка без рамка,само платно Ако ви треба рамка за бесење,
Ве молиме контактирајте со Нас, Ние Обезбеди Сопствен Сервис Техника : 100% рака обоен, различни сликарски техники Забелешка : Бидејќи секој сликарство ние продаваме е 100% рака насликани од страна на индивидуални уметници, сликата што сте ја примиле, може да има некои мали варијации од сликата се прикажани на оваа листа, но ќе се поинаку исти.
Увозни давачки, Ние не ја полните вашата никакви дополнителни даноци.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни даноци на трошоците. Прилагодување
Репродукција/ трговија на Големо Наредби Доколку сакате да го нарачате нашата слика во други големина/стил; Ако сакате да конвертирате вашата омилена фотографија во висок квалитет на маслото на платно; Ако сакате да се репродуцира или изберете било слика; Контактирајте со Нас Сега!! Име на производ : Handpainted Висок Квалитет Големи Апстракт Музика, Слики на Платно Уметност Ѕид Слика Дома Декорација ако сакате друга големина,ве молиме контактирајте ме. Ве молиме не ја пропуштајте оваа можност да ги добиете овие совршен слики! Вистински Висок Квалитет 100% рака-насликани маслото на платно од страна на нашите сопствени одлични уметници! Не се печати, постер или платно трансфер! Овие уметнички дела не само што е одлично за домашна декорација но исто така и прекрасен подарок за вас или за вашите пријатели! Тие ќе ви донесе повеќе среќа и добра среќа! Испорака : 1.Предмети се испраќаат само по плаќање е потврдено.
2.Точно & детални превозот адреса треба да се покажа дека кога ќе го поставите цел.
3.Pls контактирате со нас за побрзо ако не сте го примиле пакетот рок од 60 работни дена по испорака и ни овозможи 3to7 работни дена за да ја проверите undelivered пратката пред да се издаде наплата и испраќање на замена. 4.Сега ние ви нудиме epack,EMS,DHL,TNT, како и Кина пост воздух mail превозот методи. Плаќање 1.Ве молиме потврдете го цената и други детали со снабдувачот, пред да се изврши плаќање.
2.Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и можете да изберете омилен превозот методи пред да плаќаат. 3.Во моментов ние accpet на услови за плаќање како што следи : Преглед,Запад Унија,Bleue,Postepay, Банкарски Трансфер, QIWI паричник. Наплата 1.Сите целосна наплата ќе се издаде ако предмети се враќаат во првобитната состојба.
2.Производи кои се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
3.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветен пакет.
4.По добивањето на пакетот, ние ви вратат imediately.
5.Ако пакетот е оштетен кога ќе ја добијат, ве молиме да одбие да го потпише. Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.Ако не добијат парцели пред цел затворени,контактирајте ме.Јас ќе се прошири време до можеш парцели
2.Ако примите парцели скршени или не се добри,контактирајте ме.ние ќе се најде добар начин за да се реши проблемот Повратни информации 1.

Основните својства

Големина (Инчен):
25x50cmx3p, 30x60cmx3p, 35x70cmx3p, 40x80cmx3p
Бренд Име:
MYT
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
Yes
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Уште живот
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Апстракт
Форма:
Три-слика Комбинација
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
0149
Рамка:
Не,само платно
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Стил:
Дома декорација
Promoiton:
Бесплатен Превозот За Продаваат Евтини, На Големо И Убава Масла
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted

Додатоци на производот