0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
2014 година нови Огромен Античкиот Свет Мапата платно сликарство печатени без рамка модерна ѕидното сликарство Home/дневна соба колекција Декорација Уметност

2014 година нови Огромен Античкиот Свет Мапата платно сликарство печатени без рамка модерна ѕидното сликарство Home/дневна соба колекција Декорација Уметност

DEN 1392.00
Това е достапна

Количина на стоки


Ве молиме да ги прочитате УСЛОВИТЕ под внимателно пред да го стави на ред.
Ве молиме не двоумете се да не контактирате ако имате било какви дополнителни прашања или проблеми.
МЕШАНИ ЦЕЛ Е ДОСТАПЕН, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС.
Trademanager : cn1000469716 Слика
Големина на :
becuase на aliexpress не е дозволено да се пополни царината големина,
па ние се на листата на големината тука ,
1. одберете 40x48==можете да добиете големина : 30x50cm*3pcs
2. одберете 48x72== можете да добиете големина : 60x100cm*3pcs
Дополнителни 1-2" border зум околу протега Медиум : Ѕид мапата уметност печати на Платно Состојба : Сосема Нов, со Врвен Квалитет Рамка/Рашири :
Со од врамени или Со од протегала
на други им е потребно
Ве молиме контактирајте со Нас, Ние се Обезбеди Сопствени Услуги Забелешка : Од секој сликарство ние продаваме е 100% рака насликани од страна на индивидуални уметници, сликата што сте ја примиле, може да има некои мали варијации од сликата се прикажани на оваа листа, но ќе се поинаку исти.
Увозни давачки, Ние не ја полните вашата никакви дополнителни даноци.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни даноци на трошоците. Прилагодување
Репродукција/ Трговија На Големо Налози
Ако сакате да се цел на нашите сликарство во други големина/стил;
Ако сакате да се конвертира вашиот омилен слика во висок квалитет на маслото на платно;
Ако сакате да се репродуцира или изберете било слика;
Контактирајте Со Нас Сега!!
За повеќе стилови и големини ве молиме посетете ја нашата продавница
Купи 100% Рака-насликани Масло/Акрилна Боја Слики Од Уметници Директно.
Убаво Уметност, Добар Дар и Совршено одговараат на вашиот дом!
Испорака Метод :
Стандардно превозот метод е : HK ПОСТ, Брод на светот . hk пост & кина пост е бесплатен превозот, ако најдете не можете да најдете овие две превозот метод на вашата земја, само нас контакт.. Превозот Време :
Платното ќе се испраќаат директно од изведувачот во рок од 3-7 работни дена по исплата е расчисти. Меѓународни 7-14 дена со Воздухопловната. Комбинираат превозот :
Ние секогаш се комбинираат превозот со цел да им обезбедиме на нашите клиенти со најниско можно трошоците за превозот. само да не контактирате за повеќе детали.. Превозот Превозникот :
1. Со од врамени или Протегала, сликарство ќе бидат испратени до вас, валани во цевка за да се гарантира дека ќе го добиете на вашиот предмет во добра состојба;
2. Ако сликата со врамени или strethed, нив ќе се испраќаат во безбедно пакет и превозот метод е ЕМС. Зачувам
Ние претпочитаат Зачувам плаќање (брзо, лесно и безбедно), други плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Позитивни или пет ѕвезди Повратни информации е од големо значење за бизнис . Ние го прават нашите најдобри за да се обезбеди висок квалитет на слики за вас, и ви благодариме за напуштање на позитивни или 5 ѕвезди повратни информации. Ако има проблем со вашата нарачка, бидете сигурни да контактирате со нас. Верувам дека ние може да се направи сте задоволни преку нашите напори. Се надеваме дека тоа не е само трансакцијата, но, исто така, направи животот подобар. Нашата крајна цел е задоволството на клиентите, Ако објектот ќе пристигне оштетени или неисправни, или ако не ви се допаѓа сликите за било која причина, само да се врати во рок од 7 дена. Ќе ги добиете сите на вашите пари назад. o Lo Уметничка Галерија има обезбедено многу слики за светот од 2007 година. нашите производи се 100% рачно изработени Слики, вклучувајќи ремек-дело реплика, вертикален, хоризонтален, апстрактно сликарство итн. Многу талентирани уметници се работи во нашето студио.

Основните својства

Големина (Инчен):
40x80, 48x72
Рамка:
No
Техника:
Спреј Сликарство
оригиналниот:
Yes
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Филм
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Обликот:
правоаголник
Тип:
Платно Printings
Стил:
Европа
Форма:
Три-слика Комбинација
Материјал:
Памук
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
P028
size1:
Светло Сива, Светло Зелена

Додатоци на производот