0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-47 %
Голема големина на Печатење Маслото beautyful бои на пролетта ѕид уметност платно печатење на слики за дневната соба и спалната соба Без Рамка

Голема големина на Печатење Маслото beautyful бои на пролетта ѕид уметност платно печатење на слики за дневната соба и спалната соба Без Рамка

DEN 457.00
DEN 862.08
Това е достапна

Количина на стоки


Разумна цена. Ние може да ви помогне штрајк многу рамнотежа помеѓу квалитет и цена.Примерок цена може да биде наплата по ред се потврдува. Со добар квалитет. Имаме строга контрола на квалитетот систем и добра репутација на пазарот. Добра услуга. Одговор ќе се врши во 24hours по примање на какви било жалба или барање. Заштита На Животната Средина. Имаме advanced & животната средина-пријателски систем.
Дополнителна Услуга. Ние нудиме прилагодено нарачки,можете да контактирате со нас на skype :
1. Како светлосни ефекти, бојата на објекти можеби малку различен од слики.
2. За да се задржи надолу превозот цена и да се избегне рамка оштетени на превозот, ова платно печатење на слика е без внатре и надвор рамка, но оваа големина е обично photoframe големина и може да се добие вистинската големина на рамка лесно
3. Сликата не е рачно изработени, тоа е отпечатен од страна на машини.
4.нашите предметот се како што е подолу :
Уметност За Деца, Астрономија Aand Простор, Пијалоци, Книга Илустрација, Стрипови,Танц,Образование,Фантазија,Мода Храна,Хоби,Празници,Домашни и Огништето,Хумор,Мапи,Мотивациони,Филмови,Музеи,Музички,Изведувачки Уметности,Места,Публикации,Религија & Духовност ,годишни времиња,Спорт,Уште Живот,Телевизија,Транспорт,Типографија и Симболи,Светската Култура
ТОП КАТЕГОРИИ
Декоративна Уметност,Апстрактната Уметност,Фотографија,Гроздобер Уметноста,Ликовна Уметност,Современата Уметност,Црна и Бела Фотографија,Ботанички,Сценско,Животни.
СОБИ
Бар, Подрум,Foyer,Игра Соба,Гаража,Салата,Ходникот Дом, Канцеларија,Домашно Кино,Детска Соба, Перење Соба.
ЗА CHROMATISM
1. Бидејќи на компјутерски монитор settings.таму би можело да биде малку разликата во бојата која е неизбежна.
Драги Мои Пријател
ВЕ МОЛИМЕ ПОГЛЕДНЕТЕ ГО НАПОМЕНА ПРЕД ДА КОНКУРИРААТ И ДА ЈА ПЛАТИ
1.Производот е направен во КИНА .
2.Негативни повратни информации не реши ништо. Ако имате проблем за нашите трансакции, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор.
3.Ако не го добиете објект откако ќе се исплаќа 28 дена,ве молиме контактирајте со нас; ние ќе се потрудиме да се реши тоа !
Политика на враќање :
Ние стоиме зад нашите производи. Предмети може да биде вратена за размена или целосна наплата во рок од 30 дена од денот ќе примите вашата стока. Ние не сме одговорни за било каква купување после ова 30 дневен период.
Се врати превозот е одговорност на купувачот освен ако враќањето е резултат на нашата грешка (односно, вашиот добие погрешен точка). Ние ќе плаќаат за превозот замена назад до тебе ако размена е побарано.
Негативни повратни информации не реши ништо. Ако имате проблем со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ние сме секогаш спремни да работат за вас !
ИСПОРАКА
1. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-4days откако добил потврден плаќање.
2. Сите предмети се испраќаат од Ali Express Стандард за Испорака/Epack/Кина се Регистрирате Воздух Mail.
3. Предаден од страна на воздух пошта која вообичаено трае 10-27 работни дена по пристигнувањето.
ВНИМАНИЕ : Според локалните владината политика, Купувачи од Русија и Украина треба да се запишам со целосно име и презиме, Само на тој начин корисниците може успешно да примате стока во рака и заврши на царинење на царинската управа. Ако сте љубители на нашите услуги, ве молиме оставете со 5 ѕвезди коментар за нас, ви благодариме!

Основните својства

Големина (Инчен):
12X18, 16X24, 20X30, 24x36, 28X42
Бренд Име:
wlong
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Пејзаж
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
бои на пролетта
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
оригиналниот:
Yes
Заврши Opition:
Не Врамени/ Не Се Протегала
Тип:
Платно Printings
Рамка на владата:
Формулиран
печатач:
Јапонија Принтер Epson
Платно:
230Gsm платно
1 Инч:
2.5 cm

Додатоци на производот