0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-27 %
7-Простор Нордиските Стил Дома Декорација Животни Жаба Делфин Ѕид Уметност Печатење На Постер Поп-Арт Платно Сликарство Ѕид Слики Детска Соба

7-Простор Нордиските Стил Дома Декорација Животни Жаба Делфин Ѕид Уметност Печатење На Постер Поп-Арт Платно Сликарство Ѕид Слики Детска Соба

DEN 201.00
DEN 275.04
Това е достапна

Количина на стоки

Име на производ : 7-Простор Нордиските Стил Дома Декорација Животни Жаба Делфин Ѕид Уметност Печатење на Постер Поп-Арт Платно Сликарство Ѕид Слики Детска Соба
Карактеристики : Водоотпорен Никогаш не исчезнат Не попуштат Дома декор : Детска соба Дневна соба и Спална соба

Основните својства

Големина (Инчен):
13X18 cm Не Врамени, 15X20 cm Не Врамени, 20X25 cm Не Врамени, A4 21X30cm Не Врамени, 30X40 cm Не Врамени, 40X50 cm Не Врамени, 50X70 cm Не Врамени, 60X80 cm Не Врамени, 60X100 cm Не Врамени
Материјал:
Платно
Предмети:
Животните
Број На Модел На:
20170800919-z
Тип:
Платно Printings
Бренд Име:
7-Простор
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Мулти-слика Комбинација
оригиналниот:
No
Стил:
Нордиските
Технологија:
Hd печатење
Слика & Calligraphy:
Платно Сликарство
Е Прилагодена:
Yes
Обликот:
правоаголник

Додатоци на производот