0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-22 %
AFFLATUS Мајмун Нордиските Постер Платно Сликарство Ѕид Уметност Постери И Отпечатоци Животни Ѕид Слики Нордиските Стил Деца Декорација

AFFLATUS Мајмун Нордиските Постер Платно Сликарство Ѕид Уметност Постери И Отпечатоци Животни Ѕид Слики Нордиските Стил Деца Декорација

DEN 214.00
DEN 274.08
Това е достапна

Количина на стоки


1. Материјал : Еко-Пријателски Памук Платно-Водоотпорен ,Никогаш Нема Да Исчезнат, Може Да Се Избрише
2. Пакет & Подароци : Користете Висока Јачина На Хартија Цевка И Изненадување Подароци Во Внатрешноста На
Пакет
3. Дома Декор : Дневна Соба ,Детска Соба, Спална соба, Кујна, Студија Соба ,Канцеларија , Бар и така натаму
1. Потрошувачите Голема Четири Заштита=Осигура Шопинг
Ако постојат било итн., ве молиме контактирајте со нас за наплата или замена, колку што сте задоволен, ништо не е проблем
2. Јас редовно ви испрати логистика информации, Секогаш бидете сигурни дека можете да се знае состојбата на стоката
3. На клиентите е Повратни информации(Голема Повратна информација Стапка е поголема од 99% ) е доказ за нашиот вистински акции.
1. Нормално цел ќе биде предаден во рок од 24 часа
2. Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail и Aliexpress Стандард и E-пакет
3. Се очекува испорака од ќе бидат погодени од страна на царинската управа, времето итн., исто така, ве молиме контактирајте со мене да се прошири вашата цел заштита време
Ако Има Било Каков Проблем ,Слободно Да Ми Каже, Подготвени Да Ви Помогнат Да Се Реши Проблемот
AFFLATUS Мајмун Нордиските Постер Платно Сликарство Ѕид Уметност Постери И Отпечатоци Животни Ѕид Слика Нордиските Стил Деца Декорација ОПИС : ѕид уметност платно сликарство постери и цртежи на ѕид слики за дневна соба платно уметност Нордиските постер детска соба платно отпечатоци спалната соба поп-арт дома декор

Основните својства

Големина (Инчен):
13X18 cm Формулиран, 15x20 cm Формулиран, 20x25 cm Формулиран, 21x30 cm Формулиран, 30x40 cm Формулиран, 40x50 cm Формулиран, 50x70 cm Формулиран, 60x80 cm Формулиран, 60x100 cm Формулиран
боја:
2 компјутери set
Број На Модел На:
20170800993-x
Предмети:
Животните
Бренд Име:
Afflatus
Рамка:
No
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
оригиналниот:
No
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings
Стил:
Нордиските
Тип:
Платно Сликарство
meterial:
Заштита На Животната Средина Водоотпорен Платно
Технологија:
HD Платно Печатење
Рамка на режимот:
Формулиран
ѕид слики:
поп-арт
во парк:
валани платно пакет
категорија:
Дома Декор
нордиските постер:
постери и цртежи
Животните:
Мајмун
Стил:
Цртан филм

Додатоци на производот