0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-58 %
Пикасо Сонувам Жена Апстракт Платно ликовна Уметност Ѕид Слики За Дневна Соба Дома Декор Постери И Отпечатоци HD Нордиските Стил

Пикасо Сонувам Жена Апстракт Платно ликовна Уметност Ѕид Слики За Дневна Соба Дома Декор Постери И Отпечатоци HD Нордиските Стил

DEN 134.00
DEN 319.68
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Големина (Инчен):
20x30cm, 30x45cm, 40x60cm, 50x80cm, 60x90cm, 70x100cm, 80x120cm
Материјал:
Платно
Предмети:
Апстракт
Тип:
Платно Printings
Бренд Име:
LUOSHANG
Поддршка База:
Платно
Стил:
Апстракт
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Број На Модел На:
LS068
Медиум:
Масло
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Техника:
Спреј Сликарство
Обложување:
Водоотпорен Влага-Доказ Сончање
Пакет:
Валани На Цевка Со Заврши Меур

Додатоци на производот