0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-46 %
Апстракт Минималистички Црно-Бел Пердув Платно Ликовна Уметност Typographic Постер Слика Спалната Соба Дневна Соба DecorationBW047

Апстракт Минималистички Црно-Бел Пердув Платно Ликовна Уметност Typographic Постер Слика Спалната Соба Дневна Соба DecorationBW047

DEN 181.00
DEN 336.00
Това е достапна

Количина на стоки


1. Ве молиме бидете сигурни дека вашата поштенска адреса, е точно!
Нормално предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по добивањето на уплатата.
некои сопствени цел или дел цел може да потрае малку " повеќе за обработка.
2. Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост Воздух, кој бара 7-30 дена во НАС.
15-30 дена да Канада, Европа, Австралија.
бидејќи на царинење, на пакети испратени до руската и Бразил ќе потрае околу 20-40 работни дена.
3. Ако сакате да бидат повеќе брза, ве молиме Контактирајте Ме за EMS (7-15 дена) или DHL (3-10 дена).
4. Исто така, пакетот може да го одложи некои важни фестивал (на пример, Пролетниот Фестивал и Chrismas,
Кинески Национален ден) или природни катастрофи (на пример : вулканска експлозија, густа магла и така натаму). Јас знам .ве молиме контактирајте
нас ако не можете да добиете член 30 дена.

Основните својства

Големина (Инчен):
13x18cm Без Рамка, 15x20cm Без Рамка, 20x25cm Без Рамка, A4 21X30cm Без Рамка, 30x40cm Без Рамка, 40x50cm Без Рамка, 50x70cm Без Рамка, 60x80cm Без Рамка
боја:
2 парчиња сет
Број На Модел На:
BW047
Рамка:
No
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Бренд Име:
Домот На Поезијата
Стил:
Модерна
Техника:
Спреј Сликарство
оригиналниот:
Yes
Предмети:
Апстракт
Форма:
Две-слика Комбинација
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings
Медиум:
Висок квалитет на мастило

Додатоци на производот