0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-22 %
COLORFULBOY Фокс Raccoon Цитат Ѕид Уметност Печати Платно Сликарство Нордиските Постер Поп-Арт Цртан филм Животинско Ѕид Слики Детска Соба Оркестарот

COLORFULBOY Фокс Raccoon Цитат Ѕид Уметност Печати Платно Сликарство Нордиските Постер Поп-Арт Цртан филм Животинско Ѕид Слики Детска Соба Оркестарот

DEN 198.00
DEN 253.44
Това е достапна

Количина на стоки


Опис на производот : COLORFULBOY Фокс Raccoon Цитат Ѕид Уметност Печати Платно Сликарство Нордиските Постер Поп-Арт Цртан филм Животинско Ѕид Слики Детска Соба Оркестарот Материјал : водоотпорен платно Карактеристики : заштита од Сонце , водоотпорен ,Никогаш нема да избледи Квалитет тип : 100% Висок квалитет на платно постери На предмети ќе биде испорачуван Ali Express Стандард Превозот или Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, која се 5-30 дена за САД.15-30 дена да Канада, Европа, Австралија.Поради царинење, на пакети испратени до руската и Бразил ќе потрае околу 20-40 работни дена.
Ако сакате да се биде што побрзо, ве молам Контактирајте Ме за DHL(3-10 дена)
Се очекува испорака од ќе бидат погодени од обичај, времето, исто Така, пакетот може да го одложи кога во некои важни фестивал (на пример Пролетниот фестивал и Chrismas ден, Кинески Национален ден) понекогаш тоа може да потрае малку подолго време за да го добиете пакетот, Па ве Молиме да не контактирате ако не можете да добиете објект над 30 дена. Во секое време имате било какви прашања, ве молиме да ми кажете дека јас ќе ви послужи со почит, ви посакувам среќни секој ден
Нашите типографија отпечатоци и Уметност отпечатоци на Aliexpress функција модерна ѕид уметност, Скандинавските дизајн ѕид уметност и убава апстрактната уметност отпечатоци. Совршен за дома декор,канцеларија или работа простор.

Основните својства

Големина (Инчен):
13X18 cm Не Врамени, 15X20 cm Не Врамени, 20X25 cm Не Врамени, A4 21X30cm Не Врамени, 30X40 cm Не Врамени, 40X50 cm Не Врамени, 50X70 cm Не Врамени, 60X80 cm Не Врамени, 60X100 cm Не Врамени
Предмети:
Животните
Рамка:
No
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Број На Модел На:
20170801347-z
Бренд Име:
ШАРЕНИ МОМЧЕ
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
оригиналниот:
No
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings
Стил:
Нордиските
боја:
шарени
Предмети:
цртан филм
Слика Материјал:
ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ПЛАТНО
Материјал:
Памук Платно
Calligraphy & Сликарство Тип:
Платно Сликарство
Уникатен Подарок за Деца:
Подароци за семејството или пријателите
Нордиските Постер:
Ѕид Уметност Платно Печатење На Постери
Дома декорација:
Ѕид Уметност Постери И Цртежи
платно уметност:
Нордиските Стил Деца Декорација
Пакет:
Валани во Цевка

Додатоци на производот