0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Copybook на Lan Тинг Ксу Ванг xizhi Кинески четка calligraphy copybook вода повтори пишување крпа Дебели оризова хартија

Copybook на Lan Тинг Ксу Ванг xizhi Кинески четка calligraphy copybook вода повтори пишување крпа Дебели оризова хартија

DEN 1099.20
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Тип:
слика платно
Бренд Име:
ТАИ HONG YI
Број На Модел На:
ЕЈ-0216
Возраст:
>3 години
Употреба:
Сликарство
Големина:
32x22cm
Протегала Сликарство Платно:
No

Додатоци на производот